Preskočiť na obsah

Machový Obraz Strom života Simple 90cm

Machový Obraz Strom života Simple Jedinečný machový obraz v tvare stromu života v kombinácii so stabilizovaným lišajníkom. Machový Obraz Strom… Ukáž celý popis ↓

339,90 

Skladom

Odošleme do pondelka 22.7..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 22.7.

DPD Pickup/Pickup Station St. 24.7.

Kuriér GLS St. 24.7.

Packeta Št. 25.7.

Packeta na adresu Št. 25.7.

Popis

Machový Obraz Strom života Simple

Jedinečný machový obraz v tvare stromu života v kombinácii so stabilizovaným lišajníkom.

Machový Obraz Strom života je vyrobený zo topoľovej preglejky o hrúbke 4mm, je vyrezávaný laserom a následne pigmentovaný. Na zadnej strane je kovový háčik na zavesenie. Každý kus je originál vďaka jedinečnej štruktúre dreva.

Obraz je vyrobený zo stabilizovaného lišajníka, 100% prírodný materiál, upravený špeciálnym procesom a je rezistentný voči hmyzu. 

Výber je len na Vás! Na zadnej strane rámu je kovový háčik na zavesenie.

Pozor!

Konkrétne tento produkt porušuje náš sľub rýchlej dopravy, pretože je vyrábaný na objednávku priamo pre teba! Preto jeho doprava po objednávke bude trvať približne týždeň, ďakujeme za porozumenie.

Aké výhody má stabilizovaný lišajník?

  • Je bezúdržbový pretože vďaka procesu stabilizácie nevyžaduje závlahu, denné svetlo ani inú starostlivosť
  • Odpudzuje prach a toxíny pomocou neustáleho vydávania a prijímania vlhkosti
  • Je hypoalergénny teda neobsahuje žiadne alergénne ani chemické látky.

Akú starostlivosť vyžaduje stabilizovaný lišajník?

  • Lišajník je bezúdržbový, ale pokiaľ ho potrebujete zbaviť prachu, či iných nečistôt, použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén za nízkej teploty
  • Neumiestňovať na priame slnečné svetlo
  • Nepolievať!

Čo predstavuje vzor strom života?

Strom života predstavuje prepojenie všetkého, čo sa nachádza vo vesmíre. Je symbolom súdržnosti a je s nami už odnepamäti, naprieč kultúrami a náboženstvami. Strom života odbúrava negatívnu energiu a prináša harmóniu a pokojnú atmosféru.

Symbolizuje súdržnosť a slúži ako pripomienka toho, že nie ste nikdy sami.  Môžeme ho pozorovať v starovekej Mezopotámii, cez Egypt, až po Európu v keltskej, severskej a slovanskej kultúre. Čo sa týka náboženstiev, tento symbol môžeme pozorovať v budhizme, kresťanstve, judaizme, Islame alebo v Hinduizme.

Korene stromu siahajú do hĺbky a šíria sa do zeme, čím prijímajú výživu od Matky Zeme a jeho vetvy siahajúdo neba, kde prijímajú energiu zo slnka a mesiaca.

Machový Obraz Strom života ti zabalíme ekologicky

Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova použijeme aby váš balíček prišiel nepoškodený. 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Materiál:

stabilizovaný lišajník, preglejka, kovový háčik

Priemer:

90cm

Hrúbka:

4mm

Shop roku Mobake