Preskočiť na obsah

Machový Obraz kruh Bezrámový 30cm

Machový Obraz kruh Bezrámový Máš pocit že tvojej obývačke, pracovni, kuchyni alebo akémukoľvek interiéru niečo chýba? Možno je to práve… Ukáž celý popis ↓

Dobrá cena

47,90 

Skladom

Odošleme do štvrtka 18.7..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 18.7.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 22.7.

Kuriér GLS Po. 22.7.

Packeta Ut. 23.7.

Packeta na adresu Ut. 23.7.

Popis

Machový Obraz kruh Bezrámový

Máš pocit že tvojej obývačke, pracovni, kuchyni alebo akémukoľvek interiéru niečo chýba? Možno je to práve obraz zo stabilizovaného lišajníka ktorý do interiéru prináša veľmi potrebný kus prírody, podobne ako rastlinky. No na rozdiel od rastlín, stabilizovaný lišajník nepotrebuje toľko pozornosti!

Obraz je vyrobený kombináciou stabilizovaného lišajníka a machu, 100% prírodný materiál, upravený špeciálnym procesom a je rezistentný voči hmyzu.

Keďže tento je obraz bezrámový, stabilizovaný lišajník je posadený na preglejke. Preglejka je ošetrená prírodným olejom na drevo. Na zadnej strane rámu je kovový háčik na zavesenie.

Aké výhody má stabilizovaný lišajník?

  • Je bezúdržbový pretože vďaka procesu stabilizácie nevyžaduje závlahu, denné svetlo ani inú starostlivosť
  • Odpudzuje prach a toxíny pomocou neustáleho vydávania a prijímania vlhkosti
  • Je hypoalergénny teda neobsahuje žiadne alergénne ani chemické látky.

Akú starostlivosť vyžaduje stabilizovaný lišajník?

  • Lišajník je bezúdržbový, ale pokiaľ ho potrebujete zbaviť prachu, či iných nečistôt, použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén za nízkej teploty
  • Neumiestňovať na priame slnečné svetlo
  • Nepolievať!
  • Ak chcete u stabilizovaných rastlín zachovať ich vzhľad čo najdlhšie, umiestnite ich do miestnosti o teplote 5-30°C.

Machový Obraz kruh Bezrámový ti zabalíme ekologicky

Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova použijeme aby váš balíček prišiel nepoškodený. 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Materiál:

stabilizovaný lišajník, preglejka

Priemer:

30cm

Hrúbka preglejky:

8mm

Hmotnosť:

600g

Shop roku Mobake