Preskočiť na obsah

Machový Obraz Brown XXL

Machový Obraz Brown XXL Máš pocit že tvojej obývačke, pracovni, kuchyni alebo akémukoľvek interiéru niečo chýba? Možno je to práve… Ukáž celý popis ↓

359,90 

Skladom

Odošleme do pondelka 27.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 27.5.

DPD Pickup/Pickup Station St. 29.5.

Kuriér GLS St. 29.5.

Packeta Št. 30.5.

Packeta na adresu Št. 30.5.

Popis

Machový Obraz Brown XXL

Máš pocit že tvojej obývačke, pracovni, kuchyni alebo akémukoľvek interiéru niečo chýba? Možno je to práve obraz zo stabilizovaného lišajníka ktorý do interiéru prináša veľmi potrebný kus prírody, podobne ako rastlinky. No na rozdiel od rastlín, stabilizovaný lišajník nepotrebuje toľko pozornosti!

Obraz je vyrobený kombináciou stabilizovaného lišajníka a machu, 100% prírodný materiál, upravený špeciálnym procesom a je rezistentný voči hmyzu.

Drevený rám je vyrobený zo smrekového masívu. Každý kus dreva je originál a preto mierne odchýlky od titulnej fotografie, ako napr. iné letokruhy, iná štruktúra, jemná odchýlka vo farbe, je prirodzenou vlastnosťou dreva.

Na zadnej strane rámu je kovový háčik na zavesenie.

Pozor!

Konkrétne tento produkt porušuje náš sľub rýchlej dopravy, pretože je vyrábaný na objednávku priamo pre teba! Preto jeho doprava po objednávke bude trvať približne 2 týždne, ďakujeme za porozumenie.

Aké výhody má stabilizovaný lišajník?

  • Je bezúdržbový pretože vďaka procesu stabilizácie nevyžaduje závlahu, denné svetlo ani inú starostlivosť
  • Odpudzuje prach a toxíny pomocou neustáleho vydávania a prijímania vlhkosti
  • Je hypoalergénny teda neobsahuje žiadne alergénne ani chemické látky.

Akú starostlivosť vyžaduje stabilizovaný lišajník?

  • Lišajník je bezúdržbový, ale pokiaľ ho potrebujete zbaviť prachu, či iných nečistôt, použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén za nízkej teploty
  • Neumiestňovať na priame slnečné svetlo
  • Nepolievať!
  • Ak chcete u stabilizovaných rastlín zachovať ich vzhľad čo najdlhšie, umiestnite ich do miestnosti o teplote 5-30°C.

Machový Obraz  Brown XXL ti zabalíme ekologicky

Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova použijeme aby váš balíček prišiel nepoškodený. 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Materiál:

stabilizovaný mach, drevený rám

Rozmer:

100 x 50cm

Hmotnosť:

2000 g

Shop roku Mobake