Preskočiť na obsah

Mountaino Náhrdelník Strom života 10g

Náhrdelník Strom života Náhrdelník Strom života je vyrobený z chirurgickej ocele s označením 316L. Je hypoalergénny, nečierna, nedráždi pokožku a… Ukáž celý popis ↓

12,95 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Náhrdelník Strom života

Náhrdelník Strom života je vyrobený z chirurgickej ocele s označením 316L. Je hypoalergénny, nečierna, nedráždi pokožku a stále si udržuje svoj lesk.

Strom života:

Po celé stáročia bol strom života univerzálnym symbolom mnohých kultúr a náboženstiev po celom svete. Jeho význam predstavuje spojenie so svetom.

Jeho korene dosahujú hlboko do zeme, čím predstavuje stabilitu a oporu, vďaka pevným koreňom dokážu stromy zvládať aj tie najťažšie búrky, čím symbolizuje obrovskú silu.

Strom života je tiež spájaný s rodinou a predkami. Strom má sieť vetiev, ktoré symbolizujú rast, ako rodina rastie, rastie aj sieť vetiev. Stromy v nás vždy vyvolávali pocit pokoja a mieru, tak prečo práve jeden taký nenosiť stále pri sebe.

  • Materiál: Nerezová oceľ 316L
  • Dĺžkaretiazky: 42 cm + 5 cm
  • Priemerprívesku: 1,8 cm
  • Nastaviteľnáveľkosť: Áno
  • Balenie: Darčeková krabička
  • Zapínanie: Na karabínku
  • Určenépre: Unisex

Veľkosť je možné individuálne nastaviť vďaka jednoduchému zapínaciemu mechanizmu a to až o 5cm.

Súčasťou balenia je eco darčeková krabička.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Náhrdelník ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Určené pre:

Unisex

Dĺžka retiazky:

42 cm + 5 cm

Farba:

Strieborná

Priemer prívesku:

1,8 cm

Zapínanie:

Na karabínku

Materiál:

Nerezová oceľ 316L

Hmotnosť:

0.006 kg

Shop roku Mobake