Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Mountaino Náhrdelník Strom života 10g

Náhrdelník Strom života Náhrdelník Strom života je vyrobený z chirurgickej ocele s označením 316L. Je hypoalergénny, nečierna, nedráždi pokožku a… Ukáž celý popis ↓

22% zľava

15,40 11,99 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Ut. 26.9.

St. 27.9.

Kuriér GLS St. 27.9.

Packeta Št. 28.9.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Náhrdelník Strom života

Náhrdelník Strom života je vyrobený z chirurgickej ocele s označením 316L. Je hypoalergénny, nečierna, nedráždi pokožku a stále si udržuje svoj lesk.

Strom života:

Po celé stáročia bol strom života univerzálnym symbolom mnohých kultúr a náboženstiev po celom svete. Jeho význam predstavuje spojenie so svetom.

Jeho korene dosahujú hlboko do zeme, čím predstavuje stabilitu a oporu, vďaka pevným koreňom dokážu stromy zvládať aj tie najťažšie búrky, čím symbolizuje obrovskú silu.

Strom života je tiež spájaný s rodinou a predkami. Strom má sieť vetiev, ktoré symbolizujú rast, ako rodina rastie, rastie aj sieť vetiev. Stromy v nás vždy vyvolávali pocit pokoja a mieru, tak prečo práve jeden taký nenosiť stále pri sebe.

  • Materiál: Nerezová oceľ 316L
  • Dĺžkaretiazky: 42 cm + 5 cm
  • Priemerprívesku: 1,8 cm
  • Nastaviteľnáveľkosť: Áno
  • Balenie: Darčeková krabička
  • Zapínanie: Na karabínku
  • Určenépre: Unisex

Veľkosť je možné individuálne nastaviť vďaka jednoduchému zapínaciemu mechanizmu a to až o 5cm.

Súčasťou balenia je eco darčeková krabička.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Náhrdelník ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Určené pre:

Unisex

Dĺžka retiazky:

42 cm + 5 cm

Farba:

Strieborná

Priemer prívesku:

1,8 cm

Zapínanie:

Na karabínku

Materiál:

Nerezová oceľ 316L

Hmotnosť:

0.006 kg

Shop roku Mobake