Preskočiť na obsah

Mountaino Horský Náramok strieborný 2g

Horský Náramok strieborný Horský Náramok je minimalistický módny doplnok pre skutočných milovníkov hôr Náramok je vyrobený z chirurgickej ocele, ktorá… Ukáž celý popis ↓

Dobrá cena Top

10,30 

Vypredané

Naskladníme do stredy 24.7.

Popis

Horský Náramok strieborný

Horský Náramok je minimalistický módny doplnok pre skutočných milovníkov hôr

Náramok je vyrobený z chirurgickej ocele, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a životnosť. Veľkosť náramku je možné ľahko prispôsobiť podľa potreby vďaka posuvnému uzlu, ktorý uľahčuje nasadenie a zložení zo zápästia. Náramok je vode odolný a znesie aj drsnejšie zaobchádzanie.

  • Materiál: Nerezová oceľ 316L
  • Variant: Strieborná
  • Obvod náramku: 10 – 30 cm
  • Nastaviteľná veľkosť: Áno
  • Šírka motívu: 2 cm
  • Výška motívu: 1,5 cm
  • Vodeodolný: Áno
  • Určené pre: Unisex

Je dodávaný v polopriesvitnej tkanine Organza pre šetrné uloženie.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Náramok ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Určené pre:

Unisex

Nastaviteľná veľkosť:

Áno

Obvod náramku:

10 – 30 cm

Šírka motívu:

2 cm

Výška motívu:

1,5 cm

Hmotnosť:

0.002 kg

Variant:

Strieborná

Materiál:

Nerezová oceľ 316L

Vodeodolný:

Áno

Shop roku Mobake