Preskočiť na obsah

Machové Hodiny 60 cm

Machové Hodiny 60 cm Machové hodiny sú unikátny a funkčný doplnok interiéru, ktorý rázom ožije prírodou. Sú vhodné do pracovne,… Ukáž celý popis ↓

179,90 

Skladom

Odošleme do pondelka 22.7..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 22.7.

DPD Pickup/Pickup Station St. 24.7.

Kuriér GLS St. 24.7.

Packeta Št. 25.7.

Packeta na adresu Št. 25.7.

Popis

Machové Hodiny 60 cm

Machové hodinyunikátny a funkčný doplnok interiéru, ktorý rázom ožije prírodou.vhodné do pracovne, obývačky ale aj v kuchyni môžu byť veľmi praktické pri varení či pečení. Možnosť pozrieť sa na ciferník, ktorý je na viditeľnom mieste, zlepší prípravu jedál.

Nástenné machové hodiny, vytvorené zo stabilizovaného lišajníka. Ciferník je vytvorený zo smrekovej preglejky. Na zadnej strane je umiestnený kovový háčik na zavesenie.

Hodinynevyhnutnosťou a zároveň estetickou dekoráciou, na stene neprekážajú a interiér je s nimi oveľa krajší.

Pozor!

Tento produkt je ručne vyrábaný, preto objednávkam s týmto produktom od 11.12. nezaručujeme doručenie do Vianoc!

Konkrétne tento produkt porušuje náš sľub rýchlej dopravy, pretože je vyrábaný na objednávku priamo pre teba! Preto jeho doprava po objednávke bude trvať približne týždeň, ďakujeme za porozumenie.

Aké výhody má stabilizovaný lišajník?

  • Je bezúdržbový pretože vďaka procesu stabilizácie nevyžaduje závlahu, denné svetlo ani inú starostlivosť
  • Odpudzuje prach a toxíny pomocou neustáleho vydávania a prijímania vlhkosti
  • Je hypoalergénny teda neobsahuje žiadne alergénne ani chemické látky.

Akú starostlivosť vyžaduje stabilizovaný lišajník?

  • Lišajník je bezúdržbový, ale pokiaľ ho potrebujete zbaviť prachu, či iných nečistôt, použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén za nízkej teploty
  • Neumiestňovať na priame slnečné svetlo
  • Nepolievať!
  • Ak chcete u stabilizovaných rastlín zachovať ich vzhľad čo najdlhšie, umiestnite ich do miestnosti o teplote 5-30°C.

Hodiny obsahujú strojček Quartz!

Strojček je predovšetkým niečo, čo dáva hodinkám život. Bez neho by sme toho z nich moc nedostali. Všetky malé čiastočky musia mať presne svoje miesto a musí presne sedieť, inak hodinky nepôjdu.

Strojček Quartz je dnes asi najrozšírenejšie hodinový strojček. Nie je poháňaný mechanicky, ale batériou, ktorá sa nachádza vo vnútri hodiniek. Tieto strojčeky obsahujú navyše špeciálny kryštál, ktorý sa stará o presnosť hodiniek. Na rozdiel od mechanického strojčeka sú presnejšie.

Machové Hodiny 60 ti zabalíme ekologicky

Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova použijeme aby váš balíček prišiel nepoškodený. 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Materiál:

stabilizovaný lišajník. topoľová preglejka, kovový háčik

Priemer:

60 cm

Strojček:

Quartz (tichý)

Shop roku Mobake