Preskočiť na obsah

Roztavené Sklo na Dreve – Veľká Misa Podsvietená

Roztavené Sklo na Dreve - Veľká Misa Podsvietená Ručne vyrábané sklenené vázy na dreve pochádzajúce priamo z Bali. Každá váza… Ukáž celý popis ↓

48,00 

Skladom

Odošleme do štvrtka 23.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 23.5.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 27.5.

Kuriér GLS Po. 27.5.

Packeta Ut. 28.5.

Packeta na adresu Ut. 28.5.

Popis

Roztavené Sklo na Dreve – Veľká Misa Podsvietená

Ručne vyrábané sklenené vázy na dreve pochádzajúce priamo z Bali. Každá váza je ručne vyrobená z recyklovaného skla a dreva Gamal. Tento trendy doplnok inšpirovaný prírodou spája prírodné a umelé, praktické a dizajnové.

Roztavené sklo na dreve je tvarované ručne, pričom horúce sklo je formované nad kúskom dreva Gamal. Každá položka je jedinečná, pretože je vyrobená z udržateľného dreva Gamal a recyklovaného skla. Týmto spôsobom získa sklo tvar dreva a pevne sa spojí. Každý kus je vytvorený s použitím tradičných balijských techník, čím sa zabezpečí jedinečný produkt. Tieto vázy poskytujú ideálne prostredie pre kamene, izbové rastliny, rezané kvety, akvária, dokonca karafy na vodu alebo pre plávajúce sviečky. Týmto umeleckými dielami vnesiete prírodu do interiéru a tvoji priatelia ich budú milovať. Veľkosť misky: V: 19 cm Priemer: 20 cm; Kapacita: 3 700 ml. Na drevenom stojane: V: 30 cm Hmotnosť: 1 600 g Hrdlo misy priemer: 6 cm Veľkosti drevenej základne: Priemer: 26 V: 5 Hmotnosť: 3 400 g.

Upozorňujeme, že kvôli ručnej výrobe môže mať sklo malé nedokonalosti, ako sú bublinky a jemné škrabance. Jednotlivé kusy sú vždy bezpečne zabalené. Tvoji blízky a priatelia určite ocenia tento jedinečný doplnok. Preto neváhaj a objednaj si ich ešte dnes!

Ďalšie informácie

Materiál

Drevo z Gamalu (Gliricidia Sepium), sklo

Krajina pôvodu

Indonézia

Shop roku Mobake