Preskočiť na obsah

Roztavené Sklo na Dreve – Svietnik

Roztavené Sklo na Dreve - Svietnik Ručne vyrábané sklenené vázy na dreve pochádzajúce priamo z Bali. Každá váza je ručne… Ukáž celý popis ↓

80,65 

Vypredané

Naskladníme čoskoro.

Popis

Roztavené Sklo na Dreve – Svietnik

Ručne vyrábané sklenené vázy na dreve pochádzajúce priamo z Bali. Každá váza je ručne vyrobená z recyklovaného skla a dreva Gamal. Tento trendy doplnok inšpirovaný prírodou spája prírodné a umelé, praktické a dizajnové.

Roztavené sklo na dreve je tvarované ručne, pričom horúce sklo je formované nad kúskom dreva Gamal. Každá položka je jedinečná, pretože je vyrobená z udržateľného dreva Gamal a recyklovaného skla. Týmto spôsobom získa sklo tvar dreva a pevne sa spojí. Každý kus je vytvorený s použitím tradičných balijských techník, čím sa zabezpečí jedinečný produkt. Tieto vázy poskytujú ideálne prostredie pre kamene, izbové rastliny, rezané kvety, akvária, dokonca karafy na vodu alebo pre plávajúce sviečky. Týmto umeleckými dielami vnesiete prírodu do interiéru a tvoji priatelia ich budú milovať.

Upozorňujeme, že kvôli ručnej výrobe môže mať sklo malé nedokonalosti, ako sú bublinky a jemné škrabance. Jednotlivé kusy sú vždy bezpečne zabalené. Tvoji blízky a priatelia určite ocenia tento jedinečný doplnok. Preto neváhaj a objednaj si ich ešte dnes!

Ďalšie informácie

Materiál

Drevo z Gamalu (Gliricidia Sepium), sklo

Rozmer

40x37x33 (cm)

Krajina pôvodu

Indonézia

Shop roku Mobake