Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Selenitová Lampa Strom života 25cm

Selenitová Lampa Strom života 25cm Selenitová lampa s veľkosťou 25 cm je skvelou voľbou Tieto lampy sú vyrobené z prírodného… Ukáž celý popis ↓

71,85 

Skladom

Odošleme do štvrtka 14.12..

Kedy vám príde zásielka?

Št. 14.12.

Packeta na adresu Št. 14.12.

Osobný odber Pi. 15.12.

Packeta Po. 18.12.

Kuriér GLS Po. 18.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Selenitová Lampa Strom života 25cm

Selenitová lampa s veľkosťou 25 cm je skvelou voľbou Tieto lampy sú vyrobené z prírodného selenitu a následne tvarované do blokov, ktoré sú ručne zdobené, čím vytvárajú úžasný výsledok. Táto selenitová lampa má veľkosť približne 25 cm a je dodávaná so zásuvkou a žiarovkou, čo umožňuje jednoduchú a priamu inštaláciu. Selenit je známy svojimi schopnosťami čistenia a upokojenia pri spánku, takže sa vynikajúco hodí do obývačiek alebo napríklad ako nočná lampa na stolík. Treba poznamenať, že každá lampa je jedinečná. Vzhľad a dizajn sa môžu líšiť kvôli prirodzeným charakteristikám položky a ručnej výrobe. Objednaj si ju hneď teraz!

Selenit

Selenit je transparentná a vláknitá forma sadrovca. Jeho názov získal od gréckej mesačnej bohyni Selene. Vzniká pri vyparovaní síranov a slaných vôd bohatých na vápnik. Podľa Mohsovej stupnice tvdosti má tvrdosť 2. Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto môže byť vhodný napríklad pri meditácii. Vyskúšaš?

Ďalšie informácie

Materiál

Selenit

Krajina pôvodu

Maroko

Shop roku Mobake