Preskočiť na obsah

Selenitová Lampa Čakra 25cm

Selenitová Lampa Čakra 25cm Selenitová lampa s veľkosťou 25 cm je skvelou voľbou Tieto lampy sú vyrobené z prírodného selenitu… Ukáž celý popis ↓

71,85 

Skladom

Odošleme do pondelka 29.4..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Po. 29.4.

DPD Pickup/Pickup Station Št. 2.5.

Kuriér GLS Št. 2.5.

Packeta Pi. 3.5.

Packeta na adresu Pi. 3.5.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Selenitová Lampa Čakra 25cm

Selenitová lampa s veľkosťou 25 cm je skvelou voľbou Tieto lampy sú vyrobené z prírodného selenitu a následne tvarované do blokov, ktoré sú ručne zdobené, čím vytvárajú úžasný výsledok. Táto selenitová lampa má veľkosť približne 25 cm a je dodávaná so zásuvkou a žiarovkou, čo umožňuje jednoduchú a priamu inštaláciu. Selenit je známy svojimi schopnosťami čistenia a upokojenia pri spánku, takže sa vynikajúco hodí do obývačiek alebo napríklad ako nočná lampa na stolík. Treba poznamenať, že každá lampa je jedinečná. Vzhľad a dizajn sa môžu líšiť kvôli prirodzeným charakteristikám položky a ručnej výrobe. Objednaj si ju hneď teraz!

Selenit

Selenit je transparentná a vláknitá forma sadrovca. Jeho názov získal od gréckej mesačnej bohyni Selene. Vzniká pri vyparovaní síranov a slaných vôd bohatých na vápnik. Podľa Mohsovej stupnice tvdosti má tvrdosť 2. Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto môže byť vhodný napríklad pri meditácii. Vyskúšaš?

Ďalšie informácie

Materiál

Selenit

Rozmer

25x8x8 (cm)

Krajina pôvodu

Maroko

Shop roku Mobake