Preskočiť na obsah

Neotvorená kalcitová Geóda 8x8x4 cm

Kalcitová geóda 8x8x4 cm Vzorky vzácnych minerálov sú zberateľské predmety. Ak ste zberateľ minerálov, mali by ste ich mať vo… Ukáž celý popis ↓

25,00 

Skladom

Odošleme do štvrtka 23.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 23.5.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 27.5.

Kuriér GLS Po. 27.5.

Packeta Ut. 28.5.

Packeta na adresu Ut. 28.5.

Popis

Kalcitová geóda 8x8x4 cm

Vzorky vzácnych minerálov sú zberateľské predmety. Ak ste zberateľ minerálov, mali by ste ich mať vo svojej zbierke. Hovorí sa, že rôzne drahokamy majú rôzne vlastnosti a po tisíce rokov sa z nich vyrábali prstene, náramky, amulety, brošne a prívesky. Populárna teória hovorí, že drahé kamene dokážu zosilovať energie.

Kalcit predstavuje minerál, ktorý patrí do skupiny uhličitanových minerálov a je najstabilnejšou formou uhličitanu vápenatého. Tento minerál je známy svojou schopnosťou zosilňovať a čistiť energiu.

Geódy sú duté a zaoblené útvary, ktoré vo vnútri obsahujú kryštály a minerálne látky. Môžeme ich prirovnať k miniatúrnym uzavretým jaskyniam. Na prvý pohľad sa geódy bežných rozmerov javia ako obyčajné kamene. No keď ich rozdelíte napoly, odhalí sa dutina, ktorá je vyplnená kryštálmi minerálu. Geóda je previazaná gumičkou, aby si ju po prevzatí mohol ľahko otvoriť.

UPOZORNENIE: Tieto minerály sú prírodným produktom. Z tohto dôvodu sa môžu veľkosti drahokamov líšiť.

Ďalšie informácie

Materiál

Minerál

Krajina pôvodu

Maroko

Shop roku Mobake