Preskočiť na obsah

Kalcitová geóda 15-18 cm

Kalcitová geóda 15-18 cm Vzorky vzácnych minerálov sú zberateľské predmety. Ak ste zberateľ minerálov, mali by ste ich mať vo… Ukáž celý popis ↓

40,00 

Skladom

Odošleme do pondelka 29.4..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Po. 29.4.

DPD Pickup/Pickup Station Št. 2.5.

Kuriér GLS Št. 2.5.

Packeta Pi. 3.5.

Packeta na adresu Pi. 3.5.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Kalcitová geóda 15-18 cm

Vzorky vzácnych minerálov sú zberateľské predmety. Ak ste zberateľ minerálov, mali by ste ich mať vo svojej zbierke. Hovorí sa, že rôzne drahokamy majú rôzne vlastnosti a po tisíce rokov sa z nich vyrábali prstene, náramky, amulety, brošne a prívesky. Populárna teória hovorí, že drahé kamene dokážu zosilovať energie.

Kalcit predstavuje minerál, ktorý patrí do skupiny uhličitanových minerálov a je najstabilnejšou formou uhličitanu vápenatého. Tento minerál je známy svojou schopnosťou zosilňovať a čistiť energiu.

Geódy sú duté a zaoblené útvary, ktoré vo vnútri obsahujú kryštály a minerálne látky. Môžeme ich prirovnať k miniatúrnym uzavretým jaskyniam. Na prvý pohľad sa geódy bežných rozmerov javia ako obyčajné kamene. No keď ich rozdelíte napoly, odhalí sa dutina, ktorá je vyplnená kryštálmi minerálu. Geóda je previazaná gumičkou, aby si ju po prevzatí mohol ľahko otvoriť.

UPOZORNENIE: Tieto minerály sú prírodným produktom. Z tohto dôvodu sa môžu veľkosti drahokamov líšiť.

Ďalšie informácie

Materiál

Minerál

Krajina pôvodu

Maroko

Shop roku Mobake