Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Hari Darshan Vonné tyčinky Tribal Soul Palo Santo 15g

Vonné tyčinky Palo Santo Palo Santo znamená "Sväté Drevo" - je to strom, ktorý rastie v Amazonskom dažovom pralese v… Ukáž celý popis ↓

2,20 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Pi. 8.12.

Packeta Po. 11.12.

Kuriér GLS Po. 11.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Vonné tyčinky Palo Santo

Palo Santo znamená „Sväté Drevo“ – je to strom, ktorý rastie v Amazonskom dažovom pralese v Ekvádore a Peru. Jeho drevo, listy a olej používajú miestny šamani už tisícky rokov na vyliečenie duše i tela, očistu miest, odbúranie negatívnej energie a ako prípravu na meditáciu. Tieto ručne rolované vonné tyčinky majú sladkú, balsamickú a bylinnú vôňu.

Príjemná vôňa je dokonalým pomocníkom pri meditácii, pretože pôsobí antistresovo a ukľudnuje nie len myseľ ale aj telo. Na aromateriapiu sa tyčinky používajú už niekoľko tisíc rokov, pretože ich vôňa vie vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru a ovlivniť našu psychyku a náladu.

Ako používať vonné tyčinky?

Na zapálenie vonnej tyčinky sa používa špecialny stojan, do ktorého sa tyčinka vkladá a následne sa v ňom zapaľuje. Tvar stojanu je prispôsobený horeniu tyčinky tak aby popol padal priamo na stojan a nespôsobil žiadny požiar. Po zapálení vrchného konca tyčinky necháme nachvíľu rozhorieť oheň, ktorý je následne potrebné sfúknuť a tyčinku nechať tlieť.

Onedlho dym z tyčinky pohĺti celú miestnosť príjemnou vônou. Tyčinka horí približne 40 min a nieje vhodná pre astmatikov a ludí alergických na prach alebo peľ. Nenechávajte tlieť bez dozoru a v dosahu detí alebo horľavých materiálov!

Obsah: ± 14ks

Skladovanie: Skladujte v chlade a suchu

Ako sa vonné tyčinky vyrábajú?

Tyčinky ručne výrábajú v Indii z čisto prírodných, rastlinných materiálov, ktoré nadrvia a nasledne z nich vytvárajú hmotu, ktorú pomocou vaľkania nanesú na bambusovú paličku.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Množstvo:

± 14ks

Čas horenia:

± 40 min.

Dĺžka:

± 21 cm

Krajina pôvodu:

India

Shop roku Mobake