Preskočiť na obsah

Palo Santo drievka 500 g

Palo Santo drievka MAXI balenie Palo Santo drievka - palo santo doslova znamená sväté drevo a rovnako ako biela šalvia… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez obalu
Bez obalu

68,90 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber ešte dnes

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 25.6.

Kuriér GLS Ut. 25.6.

Packeta St. 26.6.

Packeta na adresu St. 26.6.

Popis

Palo Santo drievka MAXI balenie

Palo Santo drievka – palo santo doslova znamená sväté drevo a rovnako ako biela šalvia pochádza zo Strednej Ameriky od pôvodných obyvateľov Indiánov. Pred storočiami toto vykurovadlo používali pri ceremóniách na očistenie a na liečenie od negatívnej energie. Ľudia v Európe si tiež kupujú toto sväté drevo pre očistenie svojich domovov alebo len pre svoju vôňu.

  • Balenie obsahuje približne 69 kúskov Palo Santo drievok s dĺžkou 8-15 cm a hmotnosťou 4-11 g.

Táto vôňa môže byť popísaná ako teplá, drevitá a ľahká aróma so sladkým kokosovým nádychom. V porovnaní s bielou šalviou (ktorá sa používa na rovnaké účely) Palo Santo necháva len veľmi jemný odér. Vhodné je ako kadidlo alebo namiesto vonnej tyčinky. Drievka dodávame vo forme drevených kúskov.

Palo Santo pochádza z dreva stromu Bursera graveolens, ktorý je príbuzný kadidlu, myrte, kopálu alebo santalu a pochádza zo Strednej Ameriky.

Okrem príjemnej vôňe má drievko aj pozitívne zdravotné vlastnosti, ktoré sú dané predovšetkým vysokým obsahom limonénu, ktorý býva najmä v citrusoch. V oleji z dreva je dosť neobvyklý. Sväté drevo obsahuje ďalej alfa terpineol a karvón. Tieto zlúčeniny majú najrôznejšie antioxidačné, protizápalové, sedatívne, relaxačné, anti-mutagénne a imunosupresívne vlastnosti.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Gramáž:

± 500g

Dĺžka:

± 10cm

Počet drievok:

cca 69 kúskov

Pôvod:

Peru

Shop roku Mobake