Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Green tree Palo Santo drievka 25 g

Palo Santo drievka Palo Santo drievka - palo santo doslova znamená sväté drevo a rovnako ako biela šalvia pochádza zo… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu Top

5,55 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do stredy 13.12.

Kedy vám príde zásielka?

St. 13.12.

Packeta na adresu St. 13.12.

Osobný odber Št. 14.12.

Kuriér GLS Pi. 15.12.

Packeta Po. 18.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Palo Santo drievka

Palo Santo drievka – palo santo doslova znamená sväté drevo a rovnako ako biela šalvia pochádza zo Strednej Ameriky od pôvodných obyvateľov Indiánov. Pred storočiami toto vykurovadlo používali pri ceremóniách na očistenie a na liečenie od negatívnej energie. Ľudia v Európe si tiež kupujú toto sväté drevo pre očistenie svojich domovov alebo len pre svoju vôňu.

  • Balenie obsahuje približne 4 až 6 kúskov Palo Santo drievok.

Táto vôňa môže byť popísaná ako teplá, drevitá a ľahká aróma so sladkým kokosovým nádychom. V porovnaní s bielou šalviou (ktorá sa používa na rovnaké účely) Palo Santo necháva len veľmi jemný odér. Vhodné je ako kadidlo alebo namiesto vonnej tyčinky. Drievka dodávame vo forme drevených kúskov.

Palo Santo pochádza z dreva stromu Bursera graveolens, ktorý je príbuzný kadidlu, myrte, kopálu alebo santalu a pochádza zo Strednej Ameriky.

Okrem príjemnej vôňe má drievko aj pozitívne zdravotné vlastnosti, ktoré sú dané predovšetkým vysokým obsahom limonénu, ktorý býva najmä v citrusoch. V oleji z dreva je dosť neobvyklý. Sväté drevo obsahuje ďalej alfa terpineol a karvón. Tieto zlúčeniny majú najrôznejšie antioxidačné, protizápalové, sedatívne, relaxačné, anti-mutagénne a imunosupresívne vlastnosti.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Gramáž:

± 25g

Dĺžka:

± 10cm

Počet drievok:

cca 3 kúsky

Pôvod:

Peru

Shop roku Mobake