Preskočiť na obsah

Golden Nag Vonné tyčinky Meditation 15g

Vonné tyčinky Meditation Vonné tyčinky Vijayshree - Tieto ručne rolované vonné tyčinky obsahujú kombináciu byliniek, esenciálneho oleja, medu, korenia, peľu… Ukáž celý popis ↓

21% zľava

2,00 1,59 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 19.7.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Pi. 19.7.

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 23.7.

Kuriér GLS Ut. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Vonné tyčinky Meditation

Vonné tyčinky Vijayshree – Tieto ručne rolované vonné tyčinky obsahujú kombináciu byliniek, esenciálneho oleja, medu, korenia, peľu a bambusu. Príjemná vôňa je dokonalým pomocníkom pri meditácii, pretože pôsobí antistresovo a ukľudnuje nie len myseľ ale aj telo. Na aromateriapiu sa tyčinky používajú už niekoľko tisíc rokov, pretože ich vôňa vie vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru a ovlivniť našu psychyku a náladu.

Ako používať vonné tyčinky?

Na zapálenie vonnej tyčinky sa používa špecialny stojan, do ktorého sa tyčinka vkladá a následne sa v ňom zapaľuje. Tvar stojanu je prispôsobený horeniu tyčinky tak aby popol padal priamo na stojan a nespôsobil žiadny požiar. Po zapálení vrchného konca tyčinky necháme nachvíľu rozhorieť oheň, ktorý je následne potrebné sfúknuť a tyčinku nechať tlieť.

Onedlho dym z tyčinky pohĺti celú miestnosť príjemnou vônou. Tyčinka bude horieť približne 35 min. Používať vonné tyčinky môže byť nevhodné pre astmatikov a ludí alergických na prach alebo peľ. Nenechávajte tlieť bez dozoru a v dosahu detí alebo horľavých materiálov!

Obsah: ± 15ks

Skladovanie: Skladujte v chlade a suchu

Ako sa vonné tyčinky vyrábajú?

Tyčinky sa ručne výrabajú v Indii z čisto prírodných, rastlinných materiálov, ktoré sa nadrvia a nasledne sa z nich vytvára hmota, ktorá sa pomocou vaľkania nanesie na bambusovú paličku.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Množstvo:

± 15ks

Čas horenia:

± 35 min.

Dĺžka:

± 23 cm

Shop roku Mobake