Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Mangový stojan na vonné tyčinky Vyrezávaný 26cm

Mangový stojan na vonné tyčinky Vyrezávaný Stojan na vonné tyčinky - prinášame nové ručne robené, vyrezávané stojany z mangového dreva… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné
Bez obalu

1,60 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber St. 4.10.

Št. 5.10.

Kuriér GLS Št. 5.10.

Packeta Pi. 6.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Mangový stojan na vonné tyčinky Vyrezávaný

Stojan na vonné tyčinky – prinášame nové ručne robené, vyrezávané stojany z mangového dreva pre tvoje chvíle pohody.

Tieto stojany na vonné tyčinky pochádzajú z dielne zručných remeselníkov z mesta Saharanpur v severnej Indii. Táto oblasť Indie stále čelí problémom s infraštruktúrou, elektrická energia je prerušovaná, doprava a cesty v zlom stave. Napriek tomu všetkému má tento región pyšnú remeselnú históriu výroby krásneho dreva. Nákupom týchto vonných tyčiniek sa podporuje remeselná výroba v tomto regióne.

Mangové drevo a jeho vlastnosti

Mangové drevo sa stáva veľmi populárnym. Je to masívne drevo, ktoré je silné, trvácne a pochádza z ovocného stromu mango. Tieto stromy najčastejšie rastú v juhovýchodnej Ázii a Austrálii. Dorastajú zhruba do výšky 30m. V indických krajinách je ovocie mango považované za bohatstvo, luxus a prosperitu. Mangové drevo má široké využitie od nábytku až po tieto drevené stojany na vonné tyčinky.

Upozornenie:

  • Stojan spolu s tlejúcou tyčinkou uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
  • Ukladajte mimo horľavých povrchov a predmetov.
  • Po každom použití odporúčame popol vysypať a otrieť handričkou.

Rozmery: 25 x 3,5 x 0,5 cm (D x Š x H)

Stojan na vonné tyčinky ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rozmery:

24×0,5 cm

Materiál:

mangové drevo

Váha:

26g

Pôvod:

India

Shop roku Mobake