Pura Mandarínka organický esenciálny olej 10ml

Mandarínka organický esenciálny olej Mandarinkový olej (100% organický esenciálny olej) svojou osviežujúcou sladkou vôňou pôsobí blahodárne pri nadmernom strese a úzkosti.… Ukáž celý popis ↓

12,00 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do pondelka 12.6.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 12.6.

Osobný odber Ut. 13.6.

St. 14.6.

Packeta na adresu St. 14.6.

Kuriér GLS St. 14.6.

Packeta Št. 15.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Mandarínka organický esenciálny olej

Mandarinkový olej (100% organický esenciálny olej) svojou osviežujúcou sladkou vôňou pôsobí blahodárne pri nadmernom strese a úzkosti. Veľké množstvo antioxidantov v mandarinkovom oleji má na organizmus blahodárne detoxikačné účinky.

Používa sa na dochucovanie jedál a limonád, ktorým okamžite dodá svieži letný nádych. Tento olej je vďaka svojej sladkej vôni zvyčajne najobľúbenejším citrusovým esenciálnym olejom u detí. Využíva sa do prírodných čistiacich prostriedkov ako čistič povrchových materiálov. Pri internom použití pomáha s trávením.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta zo Španielska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

Zloženie: 100% mandarínkový organický esenciálny olej

Objem: 10 ml

Rastlina: Citrus nobilis

Vhodný pri: Nespavosť, vyčerpanie, svalové kŕče, celulitída, problém s trávením, detoxikácia, nadúvanie, zápcha, podráždenosť, úzkosť 

Použitie: Externe, aromaterapia, interne

Časť rastliny: Kôra

Spôsob extrakcie: Lisovanie za studena

Pôvod: Španielsko

O rastline:
Mandarínkovník (Citrus nobilis) je nízky neopadavý strom s tmavo zelenými listami, krémovo bielymi kvetmi a oranžovými plodmi. Pri výrobe esenciálneho oleja sa jeho plody zberajú pred úplným dozretím, aby pri exktrakcii neprišlo k oddeleniu kôry.

Mandarínka olej: vedecké štúdie

Štúdia potvrdzujúca antioxidačné účinky mandarinkového esenciálneho oleja. Link

Mandarínka: tipy na použtie

Inhalácia: Na sladkú vôňu madarínky nedajú dopustiť deti ani dospelí. Pridajte niekoľko kvapiek do difúzera a následne si plnými dúškami úžívajte túto čarovnú citrusovú vôňu.

Pre ukľudnenie difúzujte 5 kvapiek mandarínky spolu s 5 kvapkami levandule a 2 kvapkami Ylang Ylang.

Vonkajšie použitie: Pri žalúdočných ťažkostiach zmiešajte do 60 ml fľaše 10 kvapiek mandarínky, 3 kvapky zázvoru, 8 kvapiek mäty a zvyšok doplňte mandľovým nosným olejom. Následne aplikujte čajovú lyžičku zmesy na brucho a jemne vmasírujte.

Pre vytvorenie voňavého a účinného čističa povrchov pridajte niekoľko kvapiek mandarínky do octu s vodou.

Vnútorné použitie: 1-2 kvapky mandarínky v smoothie pomáhajú podporiť imunitný systém. (Vnútorné použitie vždy najskôr konzultujte s certifikovaným aromaterapeutom).

Bezpečnostné upozornenie!

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve. Nevystavujte pokožku slnečnému alebo UV žiareniu 12 hodín po aplikácii produktu.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Esenciálny olej ti zabalíme bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

0.010 kg

Vôňa:

Ovocná, Sladká, Svieža

Použitie:

Pozdvihujúci náladu, Relax, Spánok, Stres, Wellness

Objem:

10ml

Časť rastliny:

Kôra