Pura Levanduľa organický esenciálny olej 10ml

Levanduľa organický esenciálny olej Levanduľový olej (100% organický esenciálny olej) je povinným základom každej domácej lekárničky, keďže dezinfikuje menšie poranenia a… Ukáž celý popis ↓

14,00 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 12.6.

Po. 12.6.

Packeta na adresu Po. 12.6.

Kuriér GLS Po. 12.6.

Osobný odber Po. 12.6.

Packeta Ut. 13.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Levanduľa organický esenciálny olej

Levanduľový olej (100% organický esenciálny olej) je povinným základom každej domácej lekárničky, keďže dezinfikuje menšie poranenia a odreniny. Napomáha hojeniu jaziev a strií. Vôňa levanduľového oleja je pôvabne sladká a kvetnatá. Levanduľový esenciálny pôsobí upokojujúco pri svrbení pokožky, nespavosti a nervozite. Levanduľa ukľudňuje aj pri zvýšenom strese a úzkosti.

Mimoriadne účinný  je tento olej pri popáleninách a ich následnom hojení. Levanduľový olej pôsobí proti baktériam, čím lieči a predchádza vzniku akné. Po aplikácii na pokožku levanduľa uvoľňuje póry a redukuje zápal. Levanduľový esenciálny olej pomáha zmierniť nepríjemné začervenanie a podráždenie pri ekzéme a psoriáze. Niekoľko kvapiek levanduľového oleja vďaka množstvu antioxidantov zase pôsobí proti vráskam.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Francúzska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

Zloženie: 100% levanduľový organický esenciálny olej

Objem: 10 ml

Rastlina | Latinský názov: Lavandula angustifolia

Vhodný pri: Zápaly, infekcie kože, poranenia, odreniny, vyrážky, akné, svrbenie, ekzém, psoriáza, spálenie slnkom, popáleniny, kŕče, migréna, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, stres, úzkosť, uštipnutie hmyzom, odpudzovanie hmyzu

Použitie: Externe, aromaterapia, interne

Časť rastliny: Kvet

Spôsob extrakcie: Parná destilácia

Pôvod: Francúzsko

O rastline:
Levanduľa lekárska (Lavandula angustifolia) prirodzene rastie najmä vo Francúzsku, Taliansku, Španielsku a Bulharsku. Levanduľa je známa pre tradičnú fialovú farbu kvetov a nezameniteľnú výraznú vôňu. Jedná sa o nenáročnú rastlinu, ktorej na prežitie jej stačí iba malé množstvo vody.

Levanduľa olej: účinky a vedecké štúdie

Štúdia naznačujúca značný klinický potenciál levanduľového esenciálneho oleja pri liečbe depresie, úzkosti a nespavosti. Link

Výskum potvrdzujúci ukľudňujúce účinky levandule pri problémoch s úzkosťou. Link

Tipy na použitie: levanduľa oleja

Inhalácia: Pre zlepšenie nálady a pri mentálnom vyčerpaní difúzujte 5 kvapiek levandule, 5 kvapiek šalvie a 5 kvapiek pomaranču (alebo mandarínky).

Vonkajšie použitie: Pri popáleninách a menších poraneniach aplikujte niekoľko kvapiek priamo na postihnuté miesto.

Vnútorné použitie: Dodajte svojim smoothies nový rozmer 1-2 kvapkami levandule.

Bezpečnostné upozornenie!

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Neužívajte v tehotenstve.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Esenciálny olej ti zabalíme bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

0.010 kg

Vôňa:

Bylinná, Kvetinová

Použitie:

Pleť, Relax, Spánok, Stres

Objem:

10ml

Časť rastliny:

Kvet