Pura Cédrové drevo organický esenciálny olej 10ml

Cédrové drevo organický esenciálny olej Zemitá a tajomná vôňa cédrového dreva neodmysliteľne patrí k mužským parfumom. Olej z cédrového dreva je… Ukáž celý popis ↓

9,50 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 12.6.

Po. 12.6.

Packeta na adresu Po. 12.6.

Kuriér GLS Po. 12.6.

Osobný odber Po. 12.6.

Packeta Ut. 13.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Cédrové drevo organický esenciálny olej

Zemitá a tajomná vôňa cédrového dreva neodmysliteľne patrí k mužským parfumom. Olej z cédrového dreva je obľúbený pri meditačných rituáloch. Vôňa tohto oleja navodzuje romantickú a uvoľnenú atmosféru. Cédrové drevo esenciálny olej je účinný proti zápalom a mikróbom, vďaka čomu sa po zriedení s nosným raslinným olejom používa pri akné.

Masáže hlavy cédrovým drevom pôsobia proti lupinám a iným problémom pokožky hlavy. Známe je jeho použitie pri detoxikácii, úzkosti a strese. Cédrové drevo sa používa aj pri zápaloch sliznice a hrudných infekciách. V aromaterapii sa využívajú sedatívne vlastnosti tohto oleja pri liečbe nespavosti.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Maroka s biocertifikátom.

Zloženie: 100% cédrové drevo organický esenciálny olej

Objem: 10 ml

Rastlina | Latinský názov: Cedrus atlantica

Vhodný pri: Mastná a problematická pleť, infekcie dýchacích ciest, zápaly sliznice, akné, problémy pokožky hlavy, lupiny, celulitída, stres, úzkosť, fyzické vyčerpanie, meditácia

Použitie: Externe, aromaterapia

Časť rastliny: Kôra

Spôsob extrakcie: Destilácia

Pôvod: Pohorie Atlas, Maroko

O rastline:
Céder atlantský (Cedrus atlantica) pochádza z pohorí Atlas v Maroku a Rif v susednom Alžírsku. Céder dorastá až do výšky 30 metrov, zväčša zalesňuje pohoria vo výšške 1300 – 2200 metrov nad morom. Tomuto ihličnatému stromu sa darí najmä vo vlhkom podnebí.

Tipy na použitie: Cédrové drevo

Inhalácia: Pre upokojenie po náročnom dni difúzujte 5 kvapiek cédrového dreva.

Vonakjšie použitie: Pre zvláčnenie pokožky hlavy pridajte do šampónu 1 kvapku cédrového dreva a 2 kvapky tee trea počas umývania vlasov.

Pre čistú a zdravú pokožku tváre pridajte 1-2 kvapky cédrového dreva do krému na tvár.

Vedecké štúdie

Prípadová štúdia opisujúca pacienta, ktorému cédrové drevo esenciálny olej úspešne pomohol pri problémoch s akné. Link

Štúdia na zvieratách dospela k záveru, že zlúčenina cedrol v cédrovom dreve má upokojujúce účinky pri úzkosti a strese. Link

Bezpečnostné upozornenie!

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Esenciálny olej ti zabalíme bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

0.010 kg

Vôňa:

Drevitá, Teplá, Zemitá

Použitie:

Pleť, Relax, Stres

Objem:

10ml

Časť rastliny:

Kôra