Preskočiť na obsah

Mlynček Káva brazília Vinhal family 1000g

Káva brazília Vinhal family zrnková Káva brazília Vinhal - Rafael Vinhal je najstarší syn Alfonsa a Marcélie a odštartoval tretiu… Ukáž celý popis ↓

32,00 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 5.3.

Kuriér GLS Ut. 5.3.

Packeta St. 6.3.

Packeta na adresu St. 6.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Káva brazília Vinhal family zrnková

Káva brazília VinhalRafael Vinhal je najstarší syn Alfonsa a Marcélie a odštartoval tretiu generáciu farmárov na tejto rodinnej farme. V priebehu rokov Vinhalovci získali certifikáciu Rainforest Alliance, 4C a Certifica Minas a prijali tie najlepšie postupy v súlade so zásadami udržateľnosti a rešpektu k ľuďom a životnému prostrediu. Farma je rodinný podnik a každý, kto na farme pracuje, káve úplne prepadol.

K nám na Mobake.sk sa dostal rodinný lot kávy Vinhal, na ktorej pracoval Rafael so svojím otcom Alfonsom. Tento lot odkazuje na dlhoročnú tradíciu s produkciou kávy na rodinnej farme Vinhal Cafés Artesanais. Zmes odrôd yellow a red catuaí, Icatu, Catucai, Topázio a IBC12 je spracovaná klasickou suchou metódou. Teda, zrnápo zbere v šupke rozprestreté na betónové piatie a sušené na priamom slnku. Samozrejmosťou je pravidelné obracanie.po usušení sa zo zŕn odstraňuje kávová šupka a zrná sa ďalej spracovávajú na export.

Káva je sladká so stredným, až výrazným telom. V chuti prevládajú tóny čokolády, perníku a orechov. Telo kávy je krémové s arómou maslových sušienok. V dochuti sa prejavuje jemná acidita vanilkového kvetu a mrkvového koláča.

Krajina: Brazília
Región: Cerrado Mineiro
Farmár: rodina Vinhal
Odroda: Yellow a red catuaí, Icatu, Catucai, Topázio a IBC12
Spracovanie: Suché
Chuťový profil: Čokoláda, perník, vanilka, orechový koláč
Štýl praženia: Espresso
Odporúčaná príprava: Pákový kávovar, automatický kávovar, Mokka konvička

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Kávu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Predávajúci: MajKafé s. r. o., Zimná 203/68 052 01 Spišská Nová Ves

Ďalšie informácie

Krajina:

Brazília

Región:

Cerrado Mineiro

Farmár:

rodina Vinhal

Odroda:

Yellow a red catuaí, Icatu, Catucai, Topázio a IBC12

Spracovanie:

suché

Chuťový profil:

Čokoláda, perník, vanilka, orechový koláč

Štýl praženia:

Espresso

Odporúčaná príprava:

Pákový kávovar, automatický kávovar, Mokka konvička

Hmotnosť:

1000g

Shop roku Mobake