Preskočiť na obsah

Moringa Caribbean Complete Plus 120 kapsúl

Moringa Caribbean Complete Plus - Jediný prírodný multivitamín Listy stromčeka Moringa (lat. Moringa oleifera) vypestovaného na vulkanickej pôde karibského ostrova… Ukáž celý popis ↓

 • Vegan

49,90 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do utorka 5.3.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Ut. 5.3.

DPD Pickup/Pickup Station Št. 7.3.

Kuriér GLS Št. 7.3.

Packeta Pi. 8.3.

Packeta na adresu Pi. 8.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Moringa Caribbean Complete Plus – Jediný prírodný multivitamín

Listy stromčeka Moringa (lat. Moringa oleifera) vypestovaného na vulkanickej pôde karibského ostrova Svätá Lucia obsahujú dokonale vyváženaú zmes prírodných vitamínov A, E, B1, B6, C a K.

Moringa Caribbean Complete Plus obsahuje 120 kapsúl vysokokvalitného čistého prášku z listov stromu Moringa obohateného o vzácne semienka Moringy a extra dávky vitamínov D, B12 a BIO vitamín C, extrakt z plodov šípky. Podporuje imunitu a odolnosť organizmu voči vírusom.

Pre svoje silné antioxidačné a protizápalové účinky prispieva k zlepšeniu celkovej imunitnej kondície organizmu. Moringa je považovaná za jednu z najkomplexnejších superpotravín na svete (zdroj: Svetová zdravotnícka organizácia WHO). Je bohatým zdrojom vápnika, horčíka, železa, fosforu, vitamínu E, A ale aj vitamínov skupiny B. Prírodná zložka Kvercetín navyše pôsobí ako vírusová prevencia.

Vitamín D3

Jedna denná dávka Moringa Complete Plus obsahuje 500% zaužívanej dennej dávky vitamínu D3 pre dospelého človeka.

Dostatočný príjem vitamínu D nie je možné zabezpečiť len stravou. Jeho nedostatok v organizme sa donedávna spájal len s osteoporotickými problémami, nedávno sa pridala aj znížená imunita a časté infekčné ochorenia. V súčasnosti sa poukazuje na význam vitamínu D i v prevencii niektorých závažných ochorení:

 • kardiovaskulárnych ochorení a vysokého krvného tlaku
 • diabetu typu 1 a 2
 • neurodegeneratívnych ochorení.

Za bolesťou svalov a oslabeným imunitným systémom, prípadne problémami s trávením môžeme hľadať práve deficit D-čka, sú to prvé varovné signály jeho nedostatku. V produkte Moringa Complete Plus je nielen jeho dostatočné množstvo v dennej dávke, ale aj garancia jeho vstrebania organizmom: Moringa je totiž zároveň zdrojom horčíka a vápnika, ktoré podporujú jeho vstrebávanie.

Vitamín B12

Jedna denná dávka Moringa Complete Plus obsahuje320% zaužívanej dennej dávky vitamínu B12 pre dospelého človeka.

S nedostatkom vitamínu B12 bojujú všetci tí, ktorí sa rozhodli pre vegánstvo a vitariánstvo, prípadne majú nevhodne vyskladaný celkový príjem živín v jedálničku. Problém nedostatku sa prejavuje najmä vo zvýšenej koncentrácii homocysteínu v tele, čo vedie k zvýšenému riziku kardiovaskulárnych ochorení. Nedostatok vitamínu B12 sa však môže prejaviť aj celkovou únavou a malátnosťou, pri deťoch aj dospelých.

Moringa Caribbean Complete Plus zabezpečuje dostatočný prísun tohto vitamínu pre deti aj dospelých.

Vitamín C

Jedna denná dávka Moringa Complete Plus obsahuje500% zaužívanej dennej dávky vitamínu C pre dospelého človeka.

Bio Vitamín C extrakt zo šípky je najčistejšia a biologicky najvhodnejšia forma vitamínu C pre ľudský organizmus. Je vyrobený šetrným spôsobom z plodov šípky (lat. Rosa canina). V kombinácii s Moringou prispieva k zlepšeniu imunitnej odpovede organizmu.

Vitamín C patrí medzi esenciálne živiny, ktoré si taktiež ľudský organizmus nevie sám vyprodukovať, ale sme odkázaní na ich príjem v strave. Faktom však je, že aj napriek našej snahe sa len málokedy podarí prijať dostatok tohto vitamínu v bežnom jedálničku. Dôvodomenormné nároky nášho tela v období stresu, rôznych ochorení, infekcií, ale aj cvičenia a tréningu. Už dávno vieme, že najmä v jesennom a zimnom období je nevyhnutné ho suplementovať. Práve preto sme obohatili náš produkt o extra dávku BIO vitamínu C, extrakt z plodov šípky.

Vitamín A

Jedna denná dávka Moringa COMPLETE PLUS obsahuje 100% odporúčanej dennej suplementácie vitamínu A pre dospelého človeka.

Vitamín A významnou mierou pomáha pri zneškodňovaní a neutralizácii toxických látok v organizme. Taktiež zohráva dôležitú úlohu pri ochrane slizníc pred infekciami. Najvýznamnejším rastlinným zdrojom vitamínu A je čerstvé ovocie a zelenina, zvlášť mrkva, brokolica, melón, marhule a špenát. Živočíšnymi zdrojmi vitamínu A je rybí olej, pečienka, makrela, hovädzie a jahňacie mäso, žraločie mäso a rôzne mliečne výrobky. Je to kľúčový vitamín pre rast, vývin a dozrievanie tkanív v tele, najmä pre zdravý rast a kvalitu kostí a zubov.

Vitamín A prispieva:

 • k udržaniu dobrého zraku (je základom pri vytváraní fotosenzitívneho pigmentu, ktorý je kľúčový pre zrak)
 • k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky
 • k normálnej funkcii imunitného systému

Vitamín E

Jedna denná dávka Moringa COMPLETE PLUS obsahuje 100% odporúčanej dennej suplementácie vitamínu E pre dospelého človeka.

Vitamín E patrí spoločne s vitamínmi A a C medzi hlavné antioxidanty v organizme, čím ho chránia pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Vitamín E patrí medzi účinných „bojovníkov“ proti oxidačnému stresu, teda situácii, keď činnosť buniek nášho tela ohrozujú reaktívne zlúčeniny (voľné radikály), ktoré sú schopné poškodiť a ničiť naše bunky, čím znižujú obranyschopnosť organizmu voči vírusom a baktériám. V prirodzenej forme ho nájdeme predovšetkým v obilninách, rastlinných olejoch, orechoch a semienkach, zelenej listovej zelenine, vajciach a v rybách.
Dôležitosť vitamínu E v organizme je v priaznivom vplyve na udržanie správnych hodnôt krvného tlaku a cholesterolu. Vitamín E tiež priaznivo napomáha k znižovaniu bolestivých menštruačných symptómov.

Vitamín E:

 • účinný antioxidant (chráni pred škodlivým pôsobením voľných radikálov)
 • podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému (priaznivo vplýva na udržanie správnych hodnôt krvného tlaku a cholesterolu)
 • priaznivo napomáha k znižovaniu bolestivých menštruačných symptómov
 • zlepšuje stav pokožky
 • podporuje mozgovú činnosť

Moringa Karibská (Moringa Caribbean)

Vedecké štúdie dokázali, že listy Moringy vykazujú blahodarné účinky na organizmus vďaka pestrému obsahu prírodných účinných látok (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taníny). Vďaka vitamínom s antioxidačným efektom podporuje moringa zdravý rast a bunkový vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitné prejavy organizmu. Prostredníctvom ďalšej dôležitej skupiny vitamínov B (B1 – tiamín, B2 – riboflavín, B3, B6 – pyridoxín) pôsobí na stabilizáciu duševnej činnosti, stimuluje mozgovú činnosť a inhibuje pôsobenie toxínov v organizme.

Kedy siahnuť po Moringa Caribbean Complete Plus?

 • ak sa cítite dlhodobo unavení
 • pri zníženej imunite a častej chorobnosti
 • pri častých zápalových ochoreniach
 • pri prevencii pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, diabetom a chronickými civilizačnými ochoreniami

Neobsahuje:

 • Lepok, umelé príchute, sóju, zbytky orechov, arašídov, vajec, laktózu a iné alergény.
 • Vhodné aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov.
 • Bez konzervantov, stabilizátorov a farbív.

Zloženie:

 • Prášok Moringa Caribbean 100% (250mg)
 • Vitamín C (extrakt z plodov šípky) (100 mg)
 • Semienka Moringa (30 mg)
 • Vitamín E (3 mg)
 • Vitamín D3 (2,5 mg)
 • Vitamín A (2,05 mg)
 • vitamín B12 (2 μg)
 • celulóza

Dávkovanie:

 • Denná dávka pre dospelých nad 18 rokov – 2 × 2 kapsule (ráno a večer).
 • Denná dávka pre deti od 3 – 18 rokov – 2 × 1 kapsula (ráno a večer).
 • Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov, zapiť aspoň 200 ml vody.

Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.

 

Krajina pôvodu:

Slovenská Republika

 

Energetická hodnota:1287kJ / 308kcal
Tuky (g)3,52
Z toho nasýtené tuky (g)1,13
Bielkoviny32,76
Celkové sacharidy (g)27
Z toho cukry (g)21,21
Vláknina17,48
Soľ (g)5,91

 

Nutričné údaje:v 1 kapsuleDenná dávka pre dospelých% RVH
Moringa Caribbean +250 mg1000 mg
Vitamín C80 mg320 mg290 %
Vitamín D200 I.U. (5 g)800 I.U. (20 g)133 %
Vitamín B121 g4 g180 %

 

Výrobca:

Moringa Caribbean s. r. o.
Marka Aurélia 65/9, Trenčín, 911 01

 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Počet kapsúl:

120 ks

Shop roku Mobake