Preskočiť na obsah

Moringa Caribbean Anti-Histamin 120 kapsúl

Moringa Caribbean Anti-Histamin Je vhodný pre všetky osoby, ktoré sú citlivé na histamínovou intoleranciou s mimoriadne vysokou biologickou dostupnosťou a… Ukáž celý popis ↓

 • Vegan
Top

42,90 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do štvrtka 19.6.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 19.6.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 23.6.

Kuriér GLS Po. 23.6.

Packeta Ut. 24.6.

Packeta na adresu Ut. 24.6.

Popis

Moringa Caribbean Anti-Histamin

Je vhodný pre všetky osoby, ktoré sú citlivé na histamínovou intoleranciou s mimoriadne vysokou biologickou dostupnosťou a s účinným faktorom na intoleranciu histamínov. Účinne napomáha k zmierneniu gastro – alergických a zápalových prejavov.

Čistý prášok zo sušených listov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach obohatený o Quercetin a BIO Vitamín C extrakt zo šípky

Moringa

Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených listov stromu Moringa Oleifera. Vysoká dávka vitamínov, minerálov, esenciálnych aminokyselín a antioxidantov prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii. Účinný antioxidant napomáha pri liečbe vysokého krvného tlaku a cukrovky. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov, flavonoidov a karoténov zmierňuje zápaly, pôsobí antibakteriálne, povzbudzuje imunitu a spomaľuje proces starnutia.

Moringa je zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov a preto pôsobí ako prevencia proti chrípke a virózam. Osvedčila sa u diabetikov – znižuje hladinu cukru v krvi. Tiež pomáha proti únave a stresu. Vzácny prírodný prvok Zeatín spomaľuje starnutie buniek – anti-aging faktor, pôsobí proti vráskam, vyznačuje sa pozitívnym účinkom na pleť.

Kvercetín (Quercetine)

Je veľmi účinný bioflavonoid (prírodná látka rastlinného pôvodu), prírodné antihistaminikum (antialergický účinok) a antioxidant nachádzajúci sa v ovocí a zelenine. Je považovaný za jeden z najhojnejších flavonoidov v ľudskej strave. Kvercetín sa najviac vyskytuje v cibuli, cesnaku, jablkách, čiernej baze, červenom hrozne, čiernych ríbezliach, arónii, keli kučeravom a čerstvom koriandre. Kvercetín sa používa v bylinnej medicíne na ochranu krvných ciev vrátane kapilár. Poskytuje tiež zdroj antioxidantov, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri pomoci telu neutralizovať voľné radikály zodpovedné za oxidačné poškodenie tkanív.

Kvercetín preukazuje, okrem antioxidačných vlastností aj protizápalové – kardioprotektívne (srdce povzbudzujúce) a protirakovinové účinky. Účinne znižuje tvorbu histamínu a hladinu zápalového enzýmu COX2. Zároveň tento prírodný flavonoid podporuje antioxidačné účinky vitamínu C. Pribúdajúce dôkazy naznačujú, že kvercetín dokáže mať terapeutický potenciál na prevenciu a liečbu rôznych ochorení, vrátane kardiovaskulárnych chorôb, rakoviny alebo neurodegeneratívnych ochorení.

Quercetin 95% Moringa Caribbean je vzácny antioxidant rastlinného pôvodu s vysokým antioxidačným potenciálom, s mimoriadne vysokou biologickou dostupnosťou a s účinným faktorom na intoleranciu histamínov. Priamo blokuje uvoľňovanie histamínu z buniek, stabilizuje bunkové membrány a tým účinne bráni uvoľneniu histamínu do okolitých tkanív a krvi. Obsahuje koncentrovaný zdroj bioflavonoidu kvercetínu v ľahko prehltnuteľných vegetariánskych kapsuliach.

 • pri alergiách a histamínovej intolerancii
 • pri sezónnej nádche (pôsobí ako prírodné antihistaminikum)
 • k zdraviu telesných dutín a dýchacích ciest
 • pri posilnení imunity organizmu
 • pri zápaloch a vírusových ochoreniach

Quercetin 95% Moringa Caribbean Anti Histamín napomáha:

 • pri histamínovej intolerancii
 • pri pálení záhy a zníženej funkcii žalúdka, pankreasu, a poruchy tenkého a hrubého čreva
 • k zmierneniu zápalových problémov
  Chronické, opakujúce sa zápaly v oblasti nosa, uší a hrdla, horných a dolných dýchacích ciest, pokožky, tráviaceho, močového a pohlavného traktu, zápaly žíl, reumatoidná artritída.
 • znižuje opuchy a zmierňuje bolesť v prípade kŕčových žíl
 • k posilneniu imunity pri vírusových ochoreniach
 • pri hypertenzii – vysoký krvný tlak
 • pri regenerácii po úrazoch, pooperačných stavoch – skrátenie doby hojenia
 • podporná liečba pri užívaní antibiotík

Jedinečnosť produktu Moringa Caribbean Anti-Histamin je v kombinácii troch zložiek, ktoré vzájomne zvyšujú svoju účinnosť v ľudskom tele:

 • čistý prášok Moringa Caribbean
 • Quercetin 95%
 • Bio vitamín C extrakt zo šípok

Vitamín C

Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov v ľudskom organizme, pretože má antioxidačné účinky a podieľa sa na tvorbe hormónov, a znižuje hladinu cholesterolu je nevyhnutný pre svaly, kosti, cievy i kožu. Jeho najlepším zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina.

Ľudské telo si samo vitamín C nevie vytvoriť. Dokonca sa ani nikde v tele neukladá na „horšie časy“ a preto je nutné ho každodenne prijímať vďaka pestrej a vhodnej strave. Na dostatočný a pravidelný príjem vitamínu C by mali dbať nielen fajčiari, tehotné a dojčiace ženy, ale i osoby trpiace bežným nachladnutím, osoby pripravujúce sa na operáciu a osoby trpiace stresom. V týchto prípadoch má totiž telo zvýšenú spotrebu vitamínu C.

Bio Vitamín C extrakt zo šípky je najčistejšia a biologicky najvhodnejšia forma vitamínu C pre ľudský organizmus. Je vyrobený šetrným spôsobom z plodov šípky (lat. Rosa canina). V kombinácii s kvercetínom prispieva k zlepšeniu imunitnej odpovede organizmu. Účinne napomáha k zmierneniu alergických prejavov, vďaka jeho schopnosti deaktivovať histamín.

Účinne prispieva k:

 • udržaniu aktívnej funkcie imunitného systému
 • prirodzenej tvorbe kolagénu pre prirodzenú funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov
 • vyváženému energetickému metabolizmu
 • správnej činnosti nervovej sústavy
 • ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • zníženiu vyčerpania a únavy

Taktiež vhodné aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov.

 

Neobsahuje: lepok, umelé príchute, sóju, zbytky orechov, arašídov, vajec, laktózu a iné alergény. Prípravok je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov.

 

Zloženie: Prášok Moringa Caribbean 100%, Quercetine 95%, Bio Vitamin C extrakt zo šípok, vegan kapsula.

 

Odporúčané dávkovanie:

•Odporúčaná denná dávka dospelí – 4 kapsule (2 x 2 kapsule) denne

•Prípravok nie je vhodný pre deti do 6 rokov

•Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred užívaním poradiť so svojim lekárom

•Užívať po jedle, zapiť aspoň 200 ml vody

 

Upozornenie:
Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy.
Skladovanie:
Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v uzatvorenom obale. Chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom a sálavým teplom. Uskladňujte mimo dosah detí.

Kvalita produktu:

Naše produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.
Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo, a preto následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, ktoré sú opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi, a preto počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie listy moringy než tie ktoré by boli získané iným spôsobom sušenia.

Čistý prášok Moringa Caribbean Anti Histamín obsahuje:

Účinné látky
(stopové prvky a vitamíny)
v 100 g prášku% Referenčnej výživovej hodnoty RVH
Vápnik Ca1 257 mg157 %
Horčík Mg162 mg43 %
Železo Fe5,8 mg41 %
Zinok Zn3,1 mg31 %
Fosfor Ph207 mg29,5 %
Vitamín E (tokoferol)116 mg967 %
Vitamín C321 mg401 %
Vitamín A (retinol)1,0 mg125 %
Vitamín B3 (niacin)3,4 mg21,3 %

 

Krajina pôvodu:

Slovenská Republika

 

Výrobca:

Moringa Caribbean s. r. o.
Marka Aurélia 65/9, Trenčín, 911 01

 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Počet kapsúl:

120 ks

Shop roku Mobake