Preskočiť na obsah

Botanic Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl

Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl Pohodlné užívanie vďaka kapsulám Hubu môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy: Ganoderma… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
2% zľava

14,20 13,89 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber ešte dnes

DPD Pickup/Pickup Station Po. 24.6.

Kuriér GLS Po. 24.6.

Packeta Ut. 25.6.

Packeta na adresu Ut. 25.6.

Popis

Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl

Pohodlné užívanie vďaka kapsulám

Hubu môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy: Ganoderma lucidum, Reishi, Ling Zhi Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá

Reishi môžete kombinovať s ďalšími doplnkami. Vhodne sa ovplyvňuje napríklad s ďalšou hubou, ktorá sa volá Cordyceps.

Prečo užívať Reishi extrakt?

Obsahuje rad prospešných látok, najvýznamnejšie z nich terpenoidy, steroidy, fenoly, nukleotidy, glykoproteíny a polysacharidy. Tiež obsahuje esenciálne aminokyseliny, s veľkým zastúpením lyzínu a leucínu.

V Ázii si Reishi získala obľubu už pred niekoľkými tisíckami rokov. O jej užívaní sa zmieňujú knihy písané ešte pred naším letopočtom. Za hranice Ázie sa skúsenosti s vzácnou hubou dostali až v 18. storočí vďaka britskému botanikovi Williamovi Curtisovi.

O Hube Reishi:

Hubu Reishi nájdete pod celým radom názvov. Latinsky je to Ganoderma lucidum, česky leskokôrka lesklá a ľudovo sa jej hovorí napríklad kráľovská huba alebo huba nesmrteľnosti. Patrí do čeľade lesklokôrkovitých, v ktorej nájdete aj desiatky iných druhov lesklokôriek. Ako už názov prezrádza, je na povrchu lesklá a na prvý pohľad vyzerá, ako by bola nalakovaná.

Ako drevokazná huba rastie na poranených živých stromoch alebo na už odumretých kmeňoch a pňoch. Najviac sa jej darí na listnatých stromoch, konkrétne na tvrdom dreve duba, buka, orecha, platanu alebo topoľa. Reishi je najrozšírenejší v Ázii, ale nájdete ju aj v Česku. V prírode nie je už tak hojná, preto sa často pestuje v komerčných pestovárniach. Tie však nie sú žiadnou novinkou. Umelé pestovanie Reishi začalo už okolo roku 1970.

Dávkovanie:

Odporúčame zo začiatku užívať 1 kapsulu Reishi extrakt z huby 1 až 3x denne, neskôr môžete zvýšiť na 2 kapsule 1 až 3x denne. Kapsulu zapite dostatočným množstvom vody alebo iného pitia.

Pri užívaní Reishi sa môžu spočiatku objaviť ľahšie tráviace ťažkosti, ktoré časom vymiznú. U detí do 3 rokov a v prípade tehotenstva a dojčenia odporúčame užívanie prekonzultovať s lekárom. Rovnako ak trpíte nízkym tlakom alebo máte iné zdravotné ťažkosti.

Zdravotné účinky:

  • Normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
  • Normálna funkcie obehovej sústavy

Obsahuje:

  • Esenciálne aminokyseliny
  • Fenolické látky
  • Glykosidy
  • Polysacharidy
  • Steroly
  • Terpenoidy

Pozor!

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Skladovanie:

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Výrobca:

PiaBio s. r. o. | Podzimní 1436/37, 466

02 Jablonec nad Nisou

Krajina pôvodu:

Čína

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Reishi Extrakt ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsah balenia:

40 kapsúl

Obsah kapsule:

630 mg

Hmotnosť:

30 g

Krajina pôvodu:

Čína

Shop roku Mobake