Preskočiť na obsah

Vegánske kapsule 50ks

Vegánske kapsule 1 Vegánske kapsule sa hodia na jednoduché dávkovanie prášku. Farmaceutická kvalita (Ph.Eur.), bez pridaných konzervačných látok. Môžeš si… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
Novinka

1,72 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 23.4.

Kuriér GLS Ut. 23.4.

Packeta St. 24.4.

Packeta na adresu St. 24.4.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Vegánske kapsule 1

Vegánske kapsule sa hodia na jednoduché dávkovanie prášku. Farmaceutická kvalita (Ph.Eur.), bez pridaných konzervačných látok. Môžeš si tak vytvoriť vlastnú liečivú zmes. Pre dosiahnutie hornej hranice kapsule je potreba použiť vtláčadlo. Na plnenie kapsúl sa odporúča používať len nerezové pomôcky. Nepoužité kapsule nenechávaj v plničke kapsúl príliš dlho, ale vráť ich do vrecka. Po použití vrecko so zvyšnými kapsulami pevne uzavri.

  • Vegánske kapsule s veľkosťou 1.
  • Balenie obsahuje 50 kusov vegánskych kapsúl.

Veľkosti kapsúl:

velkosti vegetarianskych kapsule, vegetarianske kapsule velkost, Mobake.sk

Kapsule ti zabalíme s ohľadom na prírodu

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo z FSC certifikovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme kartónovou strižou, recyklovaným papierom alebo plastovou fóliou od našich dodávateľov. Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova-použijeme aby tvoj balíček prišiel nepoškodený.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

1 (19,2 mm +-0,4)

Hmotnosť:

77 mg +-6

Farba:

bezfarebné

Zloženie:

Hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC)

Počet kusov:

50 ks

Shop roku Mobake