Preskočiť na obsah

Yoni 3xDizajnové sklenené slamky s kefkou

Sada 3 kusov štýlových slamiek z českého skla Yoni + kefka na slamky. Slamky sú s dizajnovou potlačou, vyrobené v českej… Ukáž celý popis ↓

11,00 

Skladom

Odošleme do pondelka 24.6..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 24.6.

DPD Pickup/Pickup Station St. 26.6.

Kuriér GLS St. 26.6.

Packeta Št. 27.6.

Packeta na adresu Št. 27.6.

Popis

Sada 3 kusov štýlových slamiek z českého skla Yoni + kefka na slamky.

Slamky sú s dizajnovou potlačou, vyrobené v českej obľúbenej sklárni v Podkrkonoší z borosilikátu.

Z každého setu prispieva značka Yoni 20 českých korún (asi 0,80 € :)) na Garbage Clinical Insurance.

Ideálne na drinky a smoothies.

Rozmer: 20 cm x 1,2 cm (vnútorný 0.9 cm)

  • Slamky sú vyrobené z borosilikátu, na Mohsovej stupnici tvrdosti, kde diamant má hodnotu tvrdosti 10 a krieda hodnotu tvrdosti 1 je borosilikátové sklo hodnotené 7,5 bodmi. Bežné sklo 5,5-6.
  • Sklenené Yoni slamky je možné umývať v umývačke riadu alebo použiť pribalenú kefku na čistenie slamiek.
  • Sklenené Yoni slamky nie je vhodné hrýzť. Deti do dvanásť rokov by ich mali používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Koncept slamky s logom v linke vymyslela maliarka Anna Doležalová.

Výhody a recenzia na sklenené slamky Yoni:

Sú odolné proti teplotnému šoku, schopné odolávať náhlym zmenám teploty rovnako tak, ako extrémnemu teplu a zime. Sklo zle vodí teplo, preto môžete slamkou miešať aj horúci čaj. Je prakticky inertné (nepodliehajúce chemickým reakciám). Jeho odolnosť voči chemikáliam je lepšia ako u väčšiny kovov a iných materiálov, a to aj pri dlhšej expozícii a pri teplotách nad 100 ° C.

Koróznu odolnosť má voči vode, neutrálnym a kyslým roztokom, koncentrovaným kyselinám, kyslým zmesiam, chlóru, brómu, jódu a organickým látkam. Je odolné proti poškriabaniu a odreninám. Perfektné z hľadiska hygieny.

Borosilikátové slamky
Pre maximálnu využiteľnosť v bežnom živote sú slamky z borosilikátu. Borosilikátové sklo je tak odolné voči chemikáliam, že sa dokonca používa na ukladanie jadrového odpadu. Koeficient klasického skla je viac ako dvojnásobný.

Čo to znamená? Pri vyšších teplotách klasické sklo expanduje viac než dvakrát rýchlejšie a veľmi rýchlo sa rozbije. Stavba slamky podporuje odolnosť – tučná stena, rovné bez zahnutia. V prípade rozbitia sa sklo opakovane recykluje na ďalšie produkty.

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál

100% borosilikát

Dĺžka

20 cm

Priemer

1,2 cm

Shop roku Mobake