Cannature Konopné semienka lúpané 135 g

Cannature Konopné semienka lúpané 135 g - Konopné semienka zbavené šupky na jej povrchu s jemne orieškovou chuťou. Sú extra jemné,… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan friendly

3,40 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Pi. 1.7.

Packeta Po. 4.7.

Slovenská pošta Po. 4.7.

Kuriér GLS Po. 4.7.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Cannature Konopné semienka lúpané 135 g – Konopné semienka zbavené šupky na jej povrchu s jemne orieškovou chuťou. Sú extra jemné, chutné a výživné!

Užívaj pre podporu trávenia, pre správnu stavbu a výživu buniek i svalovej hmoty, podporu obranyschopnosti, zníženie cholesterolu alebo ako výživový doplnok.

Konzumuj čísté na lačno, ako doplnok výživy alebo ako prísadu do akéhokoľvek jedla. Ideálne je použitie v studenej kuchyni, kde si semienko zachová svoje výživové hodnoty. Možnosť prípravy konopného rastlinného mlieka!

Obsahujú bielkoviny, omega 3 a 6 mastné nenasýtené kyseliny, sacharidy, vlákninu, vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, zinok, vitamín A, B, E, K a ďalšie.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze.Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

 

Ďalšie informácie

Objem

135 g

Krajina pôvodu

Slovensko

Akosť

Lúpané