CANN Panenský konopný olej 500ml

CANN Panenský konopný olej koncentrovaný obsah nenasýtených tukov, ktorý je prevenciou alebo doplnkom liečby pri problémoch s vysokým cholesterolom, problémoch s cievami… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

16,50 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

Kuriér GLS St. 30.11.

Packeta na adresu St. 30.11.

Packeta Št. 1.12.

Slovenská pošta Št. 1.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

CANN Panenský konopný olej

koncentrovaný obsah nenasýtených tukov, ktorý je prevenciou alebo doplnkom liečby pri problémoch s vysokým cholesterolom, problémoch s cievami a srdcom. Podporuje tiež funkciu mozgu, nervového systému a výživu buniek.

Vyber si z 3 rozličných objemov:
🌿 250 ml konopný olej
🌿 500 ml konopný olej
🌿 1000 ml konopný olej

O značke Cann

Sme Slovenská firma, ktorá spája skúsenosť s pestovaním konopy a výrobou konopných produktov spolu s nadšením pre vývoj a komplexné využitie konopy.

Prinášame široký výber konopných potravín, ktoré pomáhajú viesť zdravý životný štýl tisícom ľudí na Slovensku. Roky práce s konopou siatou a desiatky rokov podnikania sú našim receptom pre to najkvalitnejšie spracovanie produktov a dokonalý zákaznícky servis. Poďte do toho s nami aj Vy!

Prečo práve konope?

Konope, konopa, cannabis, hemp, konopí, hanf či cáñamo 

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Vyrobené

na Slovensku

Objem fľaše

500 ml