Moringly MORINGA BE TWIGGY | Kapsule na zlepšenie športových výkonov 120 kapsúl

Kapsule z moringy na zlepšenie športových výkonov pre zlepšenie športových výkonov pre zdravie a vitalitu pre štíhlosť a chudnutie *Tento… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

39,90 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do soboty 8.10.

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 10.10.

Osobný odber Po. 10.10.

Packeta Ut. 11.10.

Slovenská pošta Ut. 11.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Kapsule z moringy na zlepšenie športových výkonov

  • pre zlepšenie športových výkonov
  • pre zdravie a vitalitu
  • pre štíhlosť a chudnutie

*Tento produkt je pred blížiacou sa dobou spotreby 3/2022.

Vďaka znalostiam z biológie, fyziológie a biochémie miešame pre vás unikátne receptúry. Samotná moringa je už teraz kráľovnou trhu, avšak len my ju vieme miešať tak, aby sme znásobili jej benefity a umocnili účinok jej pôsobenia s cieleným efektom. Našou snahou je, aby ste mali všetko potrebné v jednom doplnku – podľa vášho cieľa.

Zlepšenie športových výkonov s Moringly BE TWIGGY

Čo chceme dosiahnuť produktom s originálnou receptúrou BE TWIGGY? Aby z každej ženy bola ikona milujúca samú seba.

Ako funguje BE TWIGGY?

Naše výživové doplnky obohacuje o vitamín D3. Nízka hladina vitamínu D je veľmi častá a spája s rizikom vzniku najrôznejších ochorení. Nedostatok vitamínu D môže stáť za prepuknutím diabetu, rôznymi ochoreniami srdca a ciev, niektorých foriem rakoviny, dokonca autoimunitné a neurodegeneratívne ochorenia majú úzky súvis s deficitom D-čka. Aj preto sa dnes vitamínu D hovorí „vitamín desaťročia“. Len výživou zvyčajne nevieme dostatok D-vitamínu zabezpečiť.

Mnohí vyznavači výživových trendov a eko-prístupov s nami určite súhlasia, ak odmietajú živočíšne formy D3 vitamínu (zvyčajne z ovčej vlny). Preto sme hľadali rastlinný zdroj D3 – a našli! Vo všetkých našich produktoch obohatených D3 vitamínom máme len rastlinný zdroj z lišajníka!

Našu Moringu pestujeme ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia na organických pôdach bez použitia umelých hnojív a pesticídov. Listy sú ručne zberané a sušené do 42°C a stále testované na obsah mikroorganizmov a plesní. Listy obsahujú vysokú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov.

ZLOŽENIE

Prášok z listov Moringa oleifera, L-karnitín, vitamín D3 (plant-based cholecalciferol), celulóza (vegan kapsule bez farbív)

DÁVKOVANIE

2x denne 2 kapsule zapiť vodou. Ideálne užívať po jedle, pre lepšie vstrebávanie. Pre podporu efektu môžete kombinovať s vodným výluhom listov Moringy.

Začnite s 2 kapsulami a zvyšujte postupne v priebehu dvoch týždňov na plnú dávku 4 kapsule za deň. Zvyšovanie dávky už nemá ďalší efekt.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (do 25°C), v dobre uzatvorenej nádobe. Uskladňujte mimo dosah detí.

ZAUJÍMAVOSŤ

Opäť spomenieme vitamín D. Zdanlivo nenápadný vitamín, o ktorom dnes počuť tak veľa. Takmer každý stredoeurópan v strednom veku môže trpieť jeho nedostatkom a tým pádom aj zvýšeným rizikom chronických ochorení. V našich produktoch je vitamín D vo forme D3 (cholekalciferolu), a optimálna dávka pokryje váš prípadný deficit. Ideálne je práve spojenie s prírodnou zložkou – práškom z moringy, s vysokým obsahom vitamínu E a ďalších zložiek. Pri dlhodobom užívaní vás pozitívny efekt nemôže minúť!

Nezabúdajte, že na každých 10 kíl nadváhy je potrebné ešte navýšiť prísun vitamínu D o ďalších približne 20%. Doplnkový prísun vitamínu D je ideálny vo forme D3 (cholekalciferol). Efektivita vstrebávania závisí od obsahu tuku v črevách. Preto by sa doplnky s vitamínom D mali konzumovať spolu s jedlom obsahujúcim tuk.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

61,08 +/- 5%

Obsah:

120 kapsúl