Moringly MORINGA SHAPE ME | Kapsule na zdravé chudnutie 120 kapsúl

*Tento produkt je pred blížiacou sa dobou spotreby 3/2022. Zdravé chudnutie s Moringly: Čo chceme dosiahnuť produktom s originálnou receptúrou… Ukáž celý popis ↓

16% zľava

39,90 33,33 

Skladom

Odošleme do nedele 29.1..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Po. 30.1.

Kuriér GLS Ut. 31.1.

Packeta na adresu Ut. 31.1.

Packeta St. 1.2.

Slovenská pošta St. 1.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

*Tento produkt je pred blížiacou sa dobou spotreby 3/2022.

Zdravé chudnutie s Moringly: Čo chceme dosiahnuť produktom s originálnou receptúrou SHAPE ME? Aby z každej ženy žiarila spokojnosť so sebou a svojim telom.

Hovorte, čo chcete, ale naše telo je pre nás viac ako dôležité. Samozrejme na prvom mieste je, aby dobre slúžilo a bolo zdravé. Ale všetky túžime aj potom, aby bolo esteticky príťažlivé. Radi vám pomôžeme s touto túžbou.

Prešli sme všetky možné aj nemožné odporúčané doplnky na chudnutie a zistili sme, že okrem stravy a cvičenia skutočne pomáha kyselina chlorogénna – teda extrakt zo zŕn zelenej kávy!

Účinok pôsobenia kyseliny chlorogénnej spočíva vo vplyve na metabolizmus glukózy, znižuje vstrebávanie glukózy v čreve a tiež zabraňuje hromadeniu tuku. Metaanalýza z roku 2019 potvrdila súvislosť medzi kávou a znižovaním hmotnosti.

Ako funguje SHAPE ME?

Našu Moringu pestujeme ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia na organických pôdach bez použitia umelých hnojív a pesticídov. Listy sú ručne zberané a sušené do 42°C a stále testované na obsah mikroorganizmov a plesní. Listy obsahujú vysokú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov.

ZLOŽENIE

Prášok z listov Moringa oleifera, extrakt zelenej kávy (50% kyselina chlorogénna), vitamín D3 (plant-based cholecalciferol), celulóza (vegan kapsule bez farbív)

 

Výživové údaje:v 100 ml
Energia1398 kj / 334 kcal
Tuky2,57 g
 z toho nasýtené Tuky0,81 g
Sacharidy50 g
 z toho cukry7,66 g
Vláknina18,50 g
Bielkoviny17,79 g
Soľ0,35 g

 

DÁVKOVANIE

2x denne 2 kapsule zapiť vodou. Ideálne užívať po jedle, pre lepšie vstrebávanie. Pre podporu efektu môžete kombinovať s vodným výluhom listov Moringy.

Začnite s 2 kapsulami a zvyšujte postupne v priebehu dvoch týždňov na plnú dávku 4 kapsule za deň. Zvyšovanie dávky už nemá ďalší efekt.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (do 25°C), v dobre uzatvorenej nádobe. Uskladňujte mimo dosah detí.

ZAUJÍMAVOSŤ

Joe Vinson z University of Scranton v Pensylvánii (Vinson et al., 2012) na základe svojich štúdií referoval na konferencii Americkej chemickej spoločnosti v New Orleans o účinkoch zelenej kávy na chudnutie. Vo svojej prednáške uviedol, že kyselina chlorogénna extrahovaná z kávy, funguje ako inhibítor (blokátor) enzýmu glukózo-6-fosfatázy.

Tento enzým je dôležitý v metabolizme glukózy. Keď je tento enzým zablokovaný, dochádza k poklesu hladiny krvného cukru a náš organizmus to kompenzuje odbúravaním tukov (Naveed et al., 2018).

Samozrejme, aby sa tukové zásoby odbúrali, je potrebná adekvátna strava bez prejedania. V každom prípade je účinok zelenej kávy na redukcii tukov potvrdený.

 

Krajina pôvodu:

Slovenská Republika

 

Výrobca:

Moringa Caribbean s. r. o.
Marka Aurélia 65/9, Trenčín, 911 01

 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

61,08 +/- 5%

Obsah:

120 kapsúl