Moringly MORINGA BALANCE UP | Kapsule proti rozbúreným hormónom 120 kapsúl

Rozbúrené hormóny dá do poriadku Moringa: Ak sa aj vy dlhodobo trápite s rozbúrenými hormónmi, emocionálnymi výkyvmi, náladami, alebo máte obavy… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

39,90 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do soboty 8.10.

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 10.10.

Osobný odber Po. 10.10.

Packeta Ut. 11.10.

Slovenská pošta Ut. 11.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Rozbúrené hormóny dá do poriadku Moringa: Ak sa aj vy dlhodobo trápite s rozbúrenými hormónmiemocionálnymi výkyvmi, náladami, alebo máte obavy z nepríjemnej menštruácie či bojujete s príznakmi menopauzy – ste tu správne. Všetko nepríjemné, čo sa týka výlučne žien a ich cyklov, je riešiteľné s BALANCE UP.

Pripravený z čisto prírodných a organických ingrediencií.

Rozbúrené hormóny s Moringly BALANCE UP

Čo chceme dosiahnuť produktom s originálnou receptúrou BALANCE UP? Aby z každej ženy bola vyrovnaná a pokojná múza napriek okolnostiam. Uchovajte si nadhľad, rozvahu a ženskú múdrosť!

Ako funguje BALANCE UP?

Našu Moringu pestujeme ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia na organických pôdach bez použitia umelých hnojív a pesticídov. Listy sú ručne zberané a sušené do 42°C a stále testované na obsah mikroorganizmov a plesní. Listy obsahujú vysokú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov.

ZLOŽENIE

Prášok z listov Moringa oleifera, maca root extract (Lepidium meyenii), vitamín D3 (plant-based cholecalciferol), celulóza (vegan kapsule bez farbív)

DÁVKOVANIE

2x denne 2 kapsule zapiť vodou. Ideálne užívať po jedle, pre lepšie vstrebávanie. Pre podporu efektu môžete kombinovať s vodným výluhom listov Moringy.

Začnite s 2 kapsulami a zvyšujte postupne v priebehu dvoch týždňov na plnú dávku 4 kapsule za deň. Zvyšovanie dávky už nemá ďalší efekt.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (do 25°C), v dobre uzatvorenej nádobe. Uskladňujte mimo dosah detí.

ZAUJÍMAVOSŤ

Ženy v strednom veku prechádzajú množstvom fyziologických a enzymatických zmien v organizme. Ak pri týchto zmenách nemajú dostatok všetkých živín, môžu začať trpieť rôznymi ochoreniami, pocitom stresu, únavy až úzkosti. Počas tohto obdobia je ideálne siahnuť po kvalitnom prírodnom doplnku s obsahom všetkých potrebných vitamínov a minerálov, ale aj hormóny vyvažujúcim agensom. BALANCE UP má všetko potrebné.

Prášok z listov moringy má peknú kombináciu dôležitých látok pre ženy – železa, vápnika, vitamínu C, vitamínu E a A. Okrem toho nám dodáva bioflavonoidy, napríklad zaujímavý a dobre preštudovaný kvercetín. Keďže hladina estrogénov v menopauze klesá, dochádza k zníženiu vstrebávania prepotrebného vápnika. Túto skutočnosť sme obišli pridaním D-vitamínu, ktorý sa považuje za kľúč do brány pre vápnik. A hormóny vyvažujúci agens? No tým je predsa extrakt z koreňa macy, ktorého účinky sa nedajú prehliadnuť!

Tento enzým je dôležitý v metabolizme glukózy. Keď je tento enzým zablokovaný, dochádza k poklesu hladiny krvného cukru a náš organizmus to kompenzuje odbúravaním tukov (Naveed et al., 2018).

Samozrejme, aby sa tukové zásoby odbúrali, je potrebná adekvátna strava bez prejedania. V každom prípade je účinok zelenej kávy na redukcii tukov potvrdený.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

61,08 +/- 5%

Obsah:

120 kapsúl