Moringly MORINGA GET FIT| Kapsule na podporu imunity 120 kapsúl

Podpora imunity z Moringy: Prášok z Moringy oleifera v kapsulovej forme pre dodržanie odporúčanej dennej dávky. Kapsule majú celulózový (rastlinný)… Ukáž celý popis ↓

 • Bez chémie
 • Vegan friendly

34,90 

Posledné 2ks na sklade

Odošleme do soboty 30.10..

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 1.11.

Osobný odber Po. 1.11.

Slovenská pošta Ut. 2.11.

Zásielkovňa Ut. 2.11.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Podpora imunity z Moringy: Prášok z Moringy oleifera v kapsulovej forme pre dodržanie odporúčanej dennej dávky. Kapsule majú celulózový (rastlinný) obal. Pri dlhodobom užívaní pocítite priamy benefit tohto výživového doplnku nielen pri chudnutí, ale aj pre celkové zdravie a pocit vitality a energie

Pripravený z čisto prírodných a organických ingrediencií.

Kapsule na podporu imunity

Okrem toho, že prášok z listov Moringy poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, aminokyselín a bioaktívnych látok, je vynikajúcim zdrojom bielkovín a vlákniny. Je zdrojom vápnika, horčíka, železa aj zinku, z vitamínov najmä antioxidačne pôsobiaceho vitamínu E, A a vitamínu C.

Účinky prášku z moringy:

 • podpora chudnutia
 • odbúranie tukových zásob
 • zníženie apetítu
 • protizápalový efekt
 • antioxidačný efekt
 • podpora imunity
 • vplyv na glykémiu
 • vplyv na hladinu cholesterolu
 • vplyv na kardiovaskulárne zdravie

Našu Moringu pestujeme ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia na organických pôdach bez použitia umelých hnojív a pesticídov. Listy sú ručne zberané a sušené do 42°C a stále testované na obsah mikroorganizmov a plesní. Listy obsahujú vysokú dávku vitamínov, minerálov a antioxidantov.

ZLOŽENIE

100% prášok z listov Moringa oleifera v organickej kvalite, celulóza

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (do 25°C), v dobre uzatvorenej nádobe. Uskladňujte mimo dosah detí.

ZAUJÍMAVOSŤ

Jednoznačné odporúčania ohľadom dávkovania moringy v skutočnosti neexistujú, pretože ide o čistý rastlinný doplnok a nie esenciálnu živinu (v prípade živín máme presné odporúčané výživové dávky na deň). Optimálne množstvo pre človeka bolo vypočítané na základe množstva vedeckých štúdií, a to na 29 miligramov na kg telesnej hmotnosti. To znamená, že pre priemerného 70 kg vážiaceho muža ide o množstvo 2000 mg, teda 2g prášku na deň. Ak za základnú jednotku budeme považovať jednu kapsulu s obsahom cca 0,5 g prášku moringy, potom optimálne množstvo je práve 2-4 kapsule na deň. Pri uvedenom dávkovaní je celkový efekt na náš organizmus najvyšší. Pri prekročení dávkovania sa už pozitívny efekt nezvyšuje. Vedľajšie účinky užívania listov moringy neboli evidované.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

61,08 +/- 5%

Obsah:

120 kapsúl