Moringa Caribbean Complete 120 kapsúl

Moringa Caribbean Complete - Jediný prírodný multivitamín Obsahuje 120 kapsúl vysokokvalitného prášku z listov stromu Moringa obohateného o prírodný vitamín… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan friendly

49,90 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 29.9.

Kuriér GLS Pi. 30.9.

Packeta Po. 3.10.

Slovenská pošta Po. 3.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Moringa Caribbean Complete – Jediný prírodný multivitamín

Obsahuje 120 kapsúl vysokokvalitného prášku z listov stromu Moringa obohateného o prírodný vitamín D, vitamín B12 a extra dávku vitamínu C extrahovaného z plodov šípky. Moringa Carribean COMPLETE je dokonalou a ľahko vstrebateľnou zmesou vitamínov, minerálov a antioxidantov v správnej kombinácii priamo z dielne prírody.

Dokonalú zmes prírodných vitamínov A, E, B1, B6, C a K obsahujú listy moringy karibskej. My ju dopĺňame o prírodné vitamíny D, B12 a C. Je to jediný skutočne prírodný multivitamín. Podporuje imunitu a to hlavne vďaka obsahu prírodného vitamínu D a tým aj odolnosť proti vírusom a vďaka kvercetínu aj proti korona-vírusu.

Moringu Karibskú v súčasnosti považujeme za jednu z najkomplexnejších superpotravín na svete. Je bohatým zdrojom vápnika, horčíka, železa, fosforu, vitamínu E, A ale aj vitamínov skupiny B. Moringa obsahuje Querecín, láatku podporujucu imunitu voči vírusom. K dokonalosti a úplným zdravotným účinkom jej chýba len extra dávka vitamínu D, vitamínu C a B12. Náš produkt Complete je obohatený práve o tieto vitamíny!

Vitamín D

Dostatočný príjem vitamínu D nezabezpečíme len stravou. Jeho nedostatok sa donedávna spájal len s výskytom osteoporózy a neskôr sa pridala aj znížená imunita a časté infekčné ochorenia. V súčasnosti sa ukazuje na význam vitamínu D v prevencii niektorých závážnych ochorení:

  • kardiovaskulárnych ochorení a vysokého krvného tlaku
  • diabetu typu 1 a 2
  • neurodegeneratívnych ochorení.

Za bolesťou svalov a oslabeným imunitným systémom, prípadne problémami s trávením môžeme hľadať práve deficit D-čka – sú to prvé varovné signály jeho nedostatku. V našom produkte Complete sme zabezpečili nielen jeho dostatočné množstvo v dennej dávke, ale aj garanciu vstrebania vitamínu. Moringa je totiž zároveň zdrojom horčíka a vápnika, bez ktorých suplementácia vitamínu D nemá význam.

Vitamín B12

S nedostatkom vitamínu B12 bojujú všetci tí, ktorí sa rozhodli pre vegánstvo a vitariánstvo, prípadne majú nevhodne vyskladaný celkový príjem živín v jedálničku. Problém nedostatku sa prejavuje najmä vo zvýšenej koncentrácii homocysteínu v tele, čo vedie k zvýšenému riziku kardiovaskulárnych ochorení. Nedostatok vitamínu B12 sa však môže prejaviť aj celkovou únavou a malátnosťou, pri deťoch aj neprospievaním.

Moringa Caribbean Complete zabezpečuje dostatočný prísun tohto vitamínu pre deti aj dospelých.

Vitamín C

Vitamín C patrí medzi esenciálne živiny, ktoré si taktiež nevieme sami vyprodukovať, ale sme odkázaní na ich príjem v strave. Faktom však je, že aj napriek našej snahe len málokedy sa podarí prijať dostatok tohto vitamínu v bežnom jedálničku. Dôvodom sú enormné nároky nášho tela – v období stresu, rôznych ochorení, infekcií, ale aj cvičenia a tréningu. Už dávno vieme, že najmä v jesennom a zimnom období je nevyhnutné ho suplementovať. Práve preto sme obohatili náš produkt o kvalitný zdroj vitamínu C – a to o extrakt z plodov šípky, ktorý je spolu s rakytníkom jedným z najlepších prírodných darov C-čka.

Moringa Karibská (Moringa Caribbean)

Vedecké štúdie dokázali, že listy Moringy vykazujú blahodarné účinky na organizmus vďaka pestrému obsahu prírodných účinných látok (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taníny). Vďaka vitamínom s antioxidačným efektom podporuje moringa zdravý rast a bunkový vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitné prejavy organizmu. Prostredníctvom ďalšej dôležitej skupiny vitamínov B (B1 – tiamín, B2 – riboflavín, B3, B6 – pyridoxín) pôsobí na stabilizáciu duševnej činnosti, stimuluje mozgovú činnosť a inhibuje pôsobenie toxínov v organizme.

Kedy siahnuť po Moringa Caribbean Complete?

  • ak sa cítite dlhodobo unavení
  • máte zníženú imunitu alebo ste často chorý
  • pri častých zápalových ochoreniach
  • na prevenciu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, diabetom a chronickými civilizačnými ochoreniami
  • pri prevencii osteoporózy
  • pre antioxidačné a protizápalové účinky

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Počet kapsúl:

120 ks