Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Botanic Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl

Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl Pohodlné užívanie vďaka kapsulám Hubu môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy: Ganoderma… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

14,00 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber St. 4.10.

Št. 5.10.

Kuriér GLS Št. 5.10.

Packeta Pi. 6.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Reishi Extrakt z plodov 40 kapsúl

Pohodlné užívanie vďaka kapsulám

Hubu môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy: Ganoderma lucidum, Reishi, Ling Zhi Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá

Reishi môžete kombinovať s ďalšími doplnkami. Vhodne sa ovplyvňuje napríklad s ďalšou hubou, ktorá sa volá Cordyceps.

Prečo užívať Reishi extrakt?

Obsahuje rad prospešných látok, najvýznamnejšie z nich terpenoidy, steroidy, fenoly, nukleotidy, glykoproteíny a polysacharidy. Tiež obsahuje esenciálne aminokyseliny, s veľkým zastúpením lyzínu a leucínu.

V Ázii si Reishi získala obľubu už pred niekoľkými tisíckami rokov. O jej užívaní sa zmieňujú knihy písané ešte pred naším letopočtom. Za hranice Ázie sa skúsenosti s vzácnou hubou dostali až v 18. storočí vďaka britskému botanikovi Williamovi Curtisovi.

O Hube Reishi:

Hubu Reishi nájdete pod celým radom názvov. Latinsky je to Ganoderma lucidum, česky leskokôrka lesklá a ľudovo sa jej hovorí napríklad kráľovská huba alebo huba nesmrteľnosti. Patrí do čeľade lesklokôrkovitých, v ktorej nájdete aj desiatky iných druhov lesklokôriek. Ako už názov prezrádza, je na povrchu lesklá a na prvý pohľad vyzerá, ako by bola nalakovaná.

Ako drevokazná huba rastie na poranených živých stromoch alebo na už odumretých kmeňoch a pňoch. Najviac sa jej darí na listnatých stromoch, konkrétne na tvrdom dreve duba, buka, orecha, platanu alebo topoľa. Reishi je najrozšírenejší v Ázii, ale nájdete ju aj v Česku. V prírode nie je už tak hojná, preto sa často pestuje v komerčných pestovárniach. Tie však nie sú žiadnou novinkou. Umelé pestovanie Reishi začalo už okolo roku 1970.

Dávkovanie:

Odporúčame zo začiatku užívať 1 kapsulu Reishi extrakt z huby 1 až 3x denne, neskôr môžete zvýšiť na 2 kapsule 1 až 3x denne. Kapsulu zapite dostatočným množstvom vody alebo iného pitia.

Pri užívaní Reishi sa môžu spočiatku objaviť ľahšie tráviace ťažkosti, ktoré časom vymiznú. U detí do 3 rokov a v prípade tehotenstva a dojčenia odporúčame užívanie prekonzultovať s lekárom. Rovnako ak trpíte nízkym tlakom alebo máte iné zdravotné ťažkosti.

Zdravotné účinky:

  • Normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
  • Normálna funkcie obehovej sústavy

Obsahuje:

  • Esenciálne aminokyseliny
  • Fenolické látky
  • Glykosidy
  • Polysacharidy
  • Steroly
  • Terpenoidy

Pozor!

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Skladovanie:

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Výrobca:

PiaBio s. r. o. | Podzimní 1436/37, 466

02 Jablonec nad Nisou

Krajina pôvodu:

Čína

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Reishi Extrakt ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsah balenia:

40 kapsúl

Obsah kapsule:

630 mg

Hmotnosť:

30 g

Krajina pôvodu:

Čína

Shop roku Mobake