Botanic Acai Extrakt z plodov 40 kapsúl

Acai Extrakt z plodov 40 kapsúl Užívanie kapsúl je naozaj jednoduché. Môžete tak vďaka nim vyskúšať účinky acai berry na vlastnom… Ukáž celý popis ↓

 • Bez chémie
 • Vegan friendly

11,60 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 23.3.

Kuriér GLS Pi. 24.3.

Packeta na adresu Pi. 24.3.

Packeta Po. 27.3.

Slovenská pošta Po. 27.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Acai Extrakt z plodov 40 kapsúl

Užívanie kapsúl je naozaj jednoduché. Môžete tak vďaka nim vyskúšať účinky acai berry na vlastnom tele.

Plody palmy Euterpe oleracea ťa dokážu nalákať na ochutnanie snáď na prvý pohľad. Majú tmavo fialovú farbu a vzhľadom vám môžu pripomínať naše čučoriedky. Ich domovom je však oblasť Amazónia, kde sa obvykle využívajú na výrobu šťavy.

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvami: Euterpe oleracea, Kapustoň brazilská, Acai berry

Prečo užívať Acai extrakt?

Acai berry majú na naše telo veľa priaznivých účinkov vďaka vysokému obsahu vitamínov, antioxidantov a vlákniny. Jednou z aktívnych látok sú rastlinné farbivá antokyány, ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie.

Obsiahnutá vláknina podporí naše trávenie, antioxidanty zase fungujú v tele ako prevencia predčasného bunkového stárnutia. V kapsulách sú obsiahnuté omega 3, 6 a 9 nenasýtené mastné kyseliny a esenciálne aminokyseliny. Práve tie si naše telo nedokáže samo vytvoriť, a je teda nutné si ich dodávať zo stravy.

Dávkovanie:

Balenie obsahuje 40 kapsúl. Užívanie je veľmi jednoduché, stačí jednu až dve kapsule denne zapiť pohárom vody. Ak vám vadí zapíjanie liekov, môžete kapsulu rozdeliť a jej obsah rozmiešať vo vode. Urýchli a zlepší sa tým vstrebávanie obsiahnutých látok.

Extrakt z plodov Acai v kapsuliach sa veľmi pohodlne užíva a zároveň je táto forma ohľaduplná k vášmu zdraviu. Na rozdiel od farmaceuticky vyrábaných tabliet sú kapsule čisto prírodné a nie je potrebné do nich dodávať spojiva a ďalšie látky.

Pri dodržaní dávkovania sa netreba obávať vedľajších účinkov. Tie sa vyskytujú len veľmi sporadicky a zvyčajne sa jedná o mierne črevné ťažkosti. Acai sa však neodporúča užívať v tehotenstve a pri dojčení. Rovnako tak ich nepodávajte malým deťom.

Obsahuje:

 • Aminokyseliny
 • Antioxidanty
 • Minerály
 • Nenasýtené mastné kyseliny
 • Vitamín A
 • Vitamín C
 • Vitamín E
 • Vitamíny skupiny B
 • Vláknina

Pozor!

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Skladovanie:

Skladujte v suchu. Chráňte pred teplom.

Výrobca:

PiaBio s. r. o. | Podzimní 1436/37, 466

02 Jablonec nad Nisou

Krajina pôvodu:

Brazília

Acai Extrakt ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Obsah balenia:

40 kapsúl

Obsah kapsule:

610 mg

Hmotnosť:

29,2 g

Krajina pôvodu:

Brazília