Vianočný balíček Čajomil

Vianočný balíček Čajomil Vianočný balíček pre milovníkov čaju Čo ti počas dlhých chladných večerov chýba viac, okrem zababušenia sa do… Ukáž celý popis ↓

15% zľavaNovinka

40,70 34,49 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

Kuriér GLS St. 30.11.

Packeta na adresu St. 30.11.

Packeta Št. 1.12.

Slovenská pošta Št. 1.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Vianočný balíček Čajomil

Vianočný balíček pre milovníkov čaju

Čo ti počas dlhých chladných večerov chýba viac, okrem zababušenia sa do teplej deky? Je to teplý a chutný čaj! Preto sme vymysleli tento vianočný balíček Čajomil, ktorý obsahuje všetko k tomu, aby ste si tento úžasný nápoj mohli vychutnať v absolútnej dokonalosti.

Prajeme Ti krásne Vianoce. Vďaka Mobake, e-shopu pre ľudí s veľkým srdcom, ich budeš mať ešte krajšie! 🙂 

Vianočný balíček obsahuje:

Bylinný čaj Proti Chrípke a Prechladnutiu:

Naše babky vedeli, že na horúčku je baza, na kašeľ skorocel a na nádchu mäta. My sme sa nimi inšpirovali a namiešali čaj Proti Chrípke a Prechladnutiu

Sypaný čaj na prechladnutie má tmavo červenú farbu. Pozaliatí začne k nosu okamžite stúpať anízová horkosť a medová hebkosť. Aróma je príjemne bylinková, chuť sladká s miernou korenitosťou.

Nerezový Termo pohár:

Nerezový Termo pohár 470 ml je odolný pohár s dvojitou stenou, ktorá udrží tvoj nápoj dlho teplý. Stena z kvalitnej oceľe vydrží aj drsnejšie podmienky a pri pádoch sa nerozbije. Ideálne na popíjanie kávy alebo čaju pri ohníku s priateľmi alebo rodinou. Praktická nerezová slamka umožní pitie nápoje bez otvárania pohára.

Sitko na čaj okrúhle so stojanom:

Nerezové sitko na čaj umožnuje veľmi jednoduchú a praktickú prípravu čaju a je praktické aj po nej. Kedže je vhodné do umývačky riadu a neprenáša chute. Spoločne so sitkom vám príde aj šikovný podstavec vďaka ktorému je príprava ešte jednoduchšia, kedže si môžete vyluhovaný čaj v sítku hneď odložiť na stojan. Jednoducho skvéla pomôcka pre každého milovníka čajov.

Bombillu s dvoma krúžkami:

Bombilla či bomba, ide o akúsi „slamku“, ktorá má na konci tvarované sitko. Je vhodná pre keramické a prírodné kalabasy.

Dĺžka bombilly: 15,7 cm

Čajový Teplomer:

Dobrý pomocník na meranie teploty vody na prípravu sypaných čajov. Pokiaľ nedokážeš odhadnúť presnú teplotu vody, ktorou by sa mali určité druhy sypaného čaju zalievať, máme pre teba dobrú pomôcku, a to čajový teplomer. Čajovým teplomerom môžeš taktiež zmerať teplotu vody na prípravu kávy.

Balíček ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Obsahuje:

čaj, termopohár, bombillu, sitko, teplomer

Darčeková sada

Áno

Sypaný čaj

Áno