Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Mlynček Káva brazília Sul de minas 1000g

Káva brazília Sul de minas zrnková Káva brazília - Regionálny lot z oblasti Sul De Minas. Do tohto lotu boli… Ukáž celý popis ↓

23,90 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

ešte dnes

Packeta na adresu ešte dnes

Packeta Po. 11.12.

Kuriér GLS Po. 11.12.

Osobný odber Po. 11.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Káva brazília Sul de minas zrnková

Káva brazília – Regionálny lot z oblasti Sul De Minas. Do tohto lotu boli vybrané kvalitné kávové zrna od miestnych farmárov z regiónu. Kávové zrná boli spracované klasickou, suchou metódou.

Chuť kávy je typická “brazílska” s prevládajúcou chuťou čokolády, orechov a sladkosťou cukrovej trstiny. Acidita je minimálna a ľahká. Káva je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi sladké a výrazné kávy bez kyslosti. Ideálna kávička na začiatok dňa. Káva je vhodná na prípravu pomocou pákového kávovaru, mokka kanvičky, automatického kávovaru.

Krajina: Brazília
Región: Sul De Minas
Veľkosť zrna: 17/18
Odroda: Yellow Catuaí
Spracovanie: suché
Chuťový profil: čokoláda, orechy, trstinový cukor
Štýl praženia: Espresso
Odporúčaná príprava: pákový kávovar, automatický kávovar, Mokka konvička

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Kávu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Predávajúci: MajKafé s. r. o., Zimná 203/68 052 01 Spišská Nová Ves

Ďalšie informácie

Krajina:

Brazília

Región:

Sul De Minas

Veľkosť zrna:

17/18

Odroda:

Yellow Catuaí

Spracovanie:

suché

Chuťový profil:

čokoláda, orechy, trstinový cukor

Štýl praženia:

Espresso

Odporúčaná príprava:

pákový kávovar, automatický kávovar, Mokka konvička

Hmotnosť:

1000g

Shop roku Mobake