Vegetariánske kapsule

Vegetariánske kapsule 00 Vegetariánske kapsule sa hodia na jednoduché dávkovanie prášku. Môžeš si tak vytvoriť vlastnú liečivú zmes. Vegetariánske kapsule… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

1,82 

Posledné 2ks na sklade

Odošleme do pondelka 2.8..

Kedy ti príde zásielka?

Osobný odber Ut. 3.8.

Kuriér GLS St. 4.8.

Slovenská pošta Št. 5.8.

Zásielkovňa Št. 5.8.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

Vegetariánske kapsule 00

Vegetariánske kapsule sa hodia na jednoduché dávkovanie prášku. Môžeš si tak vytvoriť vlastnú liečivú zmes.

Vegetariánske kapsule s veľkosťou 00.

Jedna kapsula môže obsahovať 550 – 1100 mg prášku. Záleží na hustote prášku. Pre dosiahnutie hornej hranice je potreba užiť vtláčadlo, napríklad špáradlo.

 

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Veľkosť

00

Materiál:

Rastlinná celulóza

Veľkosť balenia

50 ks