Sitko na čaj okrúhle so stojanom 40mm

Okrúhle Sitko na čaj so stojančekom Nerezové sitko na čaj umožnuje veľmi jednoduchú a praktickú prípravu čaju a je praktické… Ukáž celý popis ↓

  • Opakovane použiteľné

3,80 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 3.12.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 6.12.

Zásielkovňa Po. 6.12.

Kuriér GLS Po. 6.12.

Osobný odber Po. 6.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Okrúhle Sitko na čaj so stojančekom

Nerezové sitko na čaj umožnuje veľmi jednoduchú a praktickú prípravu čaju a je praktické aj po nej. Kedže je vhodné do umývačky riadu a neprenáša chute. Spoločne so sitkom vám príde aj šikovný podstavec vďaka ktorému je príprava ešte jednoduchšia, kedže si môžete vyluhovaný čas v sítku hneď odložiť na stojan. Jednoducho skvéla pomôcka pre každého milovníka čajov.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Materiál:

nerezová oceľ

Priemer:

40mm