Obchod » Fľaše

Fľaša „Viem, že to dokážem“

15,99 €

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber zajtra
Slovenská pošta pondelok  21.10.
Zásielkovňa pondelok  21.10.
Kuriér GLS pondelok  21.10.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 35 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

  • Popis
  • Detaily

Fľaša „Viem, že to dokážem“ z radu Elome, vyrobená špeciálne pre Slovákov. Sklenená fľaša je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré je vďaka svojim neštandardným vlastnostiam až 4x odolnejšie oproti bežnému sklu. Vrchnák je vyrobený z nerezu a tak sa stáva úplne zdravotne nezávadnou fľašou a vašim dennodenným spoločníkom. Vďaka premyslenému dizajnu výborne sedí v ruke.

Aby neutrpela pri páde, pridávame k nej obal v 5 farebných kombináciach (čierny, zelený, šedý, modrý a ružový). Napíšte do poznámky ktorú farbu si želáte. Fľaša má špeciálne tesnenie abý Vám pri prenose nevytiekla.

Fľaša „Viem, že to dokážem“ a jej výhody ??

Piť vodu alebo iný nápoj zo sklenenej fľaše má niekoľko výhod. Nápoje v skle lepšie chutia a udržia si svoju čerstvosť. Váš nápoj si taktiež uchová svoju teplotu dlhšie, ak ostane v obale. Keďže je zo skla, vyhýbate sa uvoľňovaniu škodlivých látok z plastov do nápoja.

Ďalšou výhodou sklenenej fľaše je, že šetríte životné prostredie. 80% plastových fliaš sa nikdy nezrecykluje a v prírode sa rozložia v priemere za 450 rokov. Pripojte sa k našej výzve a kúpou našej fľaše, zredukujte množstvo plastových odpadkov ktoré vyprodukujete.

Šetríte aj Vašu peňaženku. Cena za liter pitnej vody z kohútika je približne 0.0001 €. Ak za 1liter neperlivej balenej vod v obchode zaplatíme v priemere 0.40 centov, možme skonštatovať že 1L balenej vody sa vzrovná 400l pitnej vodý z kohútika. Okrem iného pri kúpe vody v plastových fľašiach je až 90% poplatok za plastový obal a nie vodu.

Ako bude zabalená Tvoja objednávka?

Balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pylinami zo smreka. Pri otváraní Ťa prekvapí príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko – preto veríme, že sa nepohneváš ak raz za čas použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku a pošleme s láskou k vám.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Materiál nerez, sklo, umelé tesnenie
  • Objem 550 ml
  • Rozmer 23/ 6.5 cm
  • Nápis na fľaši: "Viem, že to dokážem."
  • Farba obalu Čierna, Zelená, Šedá, Ružová, Modrá

O značke Elome

Človek potrebuje denne vypiť niekoľko litrov vody a ak chceme žiť zdravým životným štýlom, správna hydratácia je základ. Preto Vám prinášame produkty s ktorými opäť objavíte svoju rovnováhu a budete sa môcť hydratovať kamkoľvek povedú vaše kroky počas celého dňa.