Obchod » Fľaše

Fľaša na čaj

21,99 €

Posledné 3ks na sklade, doručíme do 2 dní.

Pri nákupe nad 33€
máš dopravu zadarmo.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

Akceptujeme platby kartou,
e-bankingom aj Paypalom.

Balíček ti zabalíme
pozorne a s láskou.

  • Popis
  • Detaily

Elegantná fľaša ELOME s jedným (1x) infuserom je vyrobená pre milovníkov čaju. Má dvojitú stenu, čo jej pridáva na štýlovosti a praktickosti. Vďaka tejto funkcii izoluje teplotu nápoja dlhšie. Je vyrobená z brosilikátového skla, ktoré je vďaka svojim neštandardným vlastnostiam až 4x odolnejšie oproti bežnému sklu. Sitká sú z nerezového materiálu a vrchnák z bambusu.

Používa sa úplne jednoducho: Do sitka nasypte sypaný čaj, bylinky alebo ovocie a vložte do fľaše. Opatrne zalejte vriacou vodou. Keď je čaj vylúhovaný, sitko vyberte za rúčku. Ak máte fľašu s dvoma sitkami, čaj nasypte do hlbokého sitka a zašroubujte plytkým. Pre lepšie lúhovanie, fľašu zatvorte a otočte hore dnom.

Objem :           360ml
Rozmer : 19/7.2cm

Piť vodu alebo iný nápoj zo sklenenej fľaše má niekoľko výhod. Nápoje v skle lepšie chutia a udržia si svoju čerstvosť. Váš nápoj si taktiež uchová svoju teplotu dlhšie ak ostane v neoprénovom obale. Keďže je zo skla, vyhýbate sa uvoľňovaniu škodlivých látok z plastov do nápoja.

Ďalšou výhodou sklenenej fľaše je, že šetríte životné prostredie. 80% plastových fliaš sa nikdy nezrecykluje a v prírode sa rozložia v priemere za 450 rokov. Pripojte sa k našej výzve a kúpou našej fľaše zredukujte množstvo plastových odpadkov ktoré vyprodukujete.

Šetríte aj Vašu peňaženku, Cena za liter pitnej vody z kohútika je približne 0.0001Eur. Ak za  1liter neperlivej balenej vod v obchode zaplatíme v priemere 0.40 centov, možme skonštatovať že 1L balenej vody sa rovná 400l pitnej vody z kohútika. Okrem iného pri kúpe vody v plastových fľašiach z celkovej ceny je až 90% poplatok za plastový obal a nie vodu.

  • Materiál bambus, nerez, sklo, umelé tesnenie
  • Rozmer 19 / 7,2 cm
  • Objem 360 ml
  • Počet infuserov 1

O značke Elome

Človek potrebuje denne vypiť niekoľko litrov vody a ak chceme žiť zdravým životným štýlom, správna hydratácia je základ. Preto Vám prinášame produkty s ktorými opäť objavíte svoju rovnováhu a budete sa môcť hydratovať kamkoľvek povedú vaše kroky počas celého dňa.