Flaška Natural Kefa

Kefa z prírodných materiálov na čistenie fliaš. Kefa Natural na jednoduché čistenie akýchkoľvek fliaš, ktoré chceme uržať čisté a hygienické.… Ukáž celý popis ↓

  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
Nové

14,80 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do utorka 26.1.

Kedy ti príde zásielka?

Osobný odber St. 27.1.

Kuriér GLS Št. 28.1.

Slovenská pošta Pi. 29.1.

Zásielkovňa Pi. 29.1.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

Kefa z prírodných materiálov na čistenie fliaš.

Kefa Natural na jednoduché čistenie akýchkoľvek fliaš, ktoré chceme uržať čisté a hygienické. Určite ste sa už stretli so situáciou, kedy bolo potrebné vyčistiť z fľaše zvyšky usadenín z čaju alebo iných nápojov. Táto prírodná kefa je ideálny pomocník s ktorým dosiahneš vynikajúci výsledok.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Ďalšie informácie

Dĺžka

38,5 cm