Obchod » Doplnky

Flaška Natural Kefa

  • Nové
14,80 € s DPH

Posledný kus na sklade, odošleme už zajtra.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber pozajtra
Kuriér GLS streda  28.10.
Slovenská pošta štvrtok  29.10.
Zásielkovňa štvrtok  29.10.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
  • Popis
  • Detaily

Kefa z prírodných materiálov na čistenie fliaš.

Kefa Natural na jednoduché čistenie akýchkoľvek fliaš, ktoré chceme uržať čisté a hygienické. Určite ste sa už stretli so situáciou, kedy bolo potrebné vyčistiť z fľaše zvyšky usadenín z čaju alebo iných nápojov. Táto prírodná kefa je ideálny pomocník s ktorým dosiahneš vynikajúci výsledok.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

  • Dĺžka 38,5 cm

O značke Fľaška

Maks začal s pestovaním jahôd v roku 1993. V roku 2003 počul o technológií, ktorá zlepšuje štruktúru vody a ihneď sa rozhodol ju otestovať. Predtým strávil veľa času okolo pôdy (analyzovanie a vyvážené vylepšenia), ale nikdy nepomyslel na vodu, aj keď každá jahoda jej obsahuje až 89%!