Včelobal TRIO SML Zimné

Včelobal TRIO SML Zimné Aj včelobal miluje zimu, teší sa na balenie medovníčkov, či prechádzky po vŕzgajúcom snehu. Najobľúbenejšie trojbalenie… Ukáž celý popis ↓

 • 100% recyklovateľné
 • Bez chémie
 • Bez náterov a lepidiel
 • Opakovane použiteľné
 • Vegan friendly
Bez obalu Novinka

18,47 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber St. 30.11.

Kuriér GLS Št. 1.12.

Packeta na adresu Št. 1.12.

Packeta Pi. 2.12.

Slovenská pošta Pi. 2.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Včelobal TRIO SML Zimné

Aj včelobal miluje zimu, teší sa na balenie medovníčkov, či prechádzky po vŕzgajúcom snehu.

Najobľúbenejšie trojbalenie obsahuje po jednom kuse z najvyužívanejších veľkostí voskových obalov S, M, L

 • Veľkosť S je vhodná na odrezky ako je rozkrojená uhorka, cukina, citrón, parenica.
 • Do včelobalu M zabalíte rožok či žemličku na desiatu, hrudku syra alebo prikryjete misku s jedlom, zabalíte jabĺčko ba klobásku.
 • Veľký včelobal L je ideálny na balenie bagiet a lepeňákov, prikrytie kysnúceho cesta, hrnca či taniera.

S týmto setom sa ti už nemôže stať, že nebudeš mať po ruke vhodnú veľkosť na zabalenie či prikrytie potravín.

Prečo Včelobal® ?

 • 100% prírodné – obrúsky neuvoľňujú žiadne škodlivé chemikálie a ich používaním znižujete množstvo plastov na skládkach a v našich vodách.
 • Priľnavé –  sú skvelou alternatívou jednorazovej plastovej fólie.
 • Opakovane použiteľné – obrúsky sa ľahko čistia, stačí ich utrieť alebo opláchnuť vlažnou vodou. Navyše Včelobal je možné „obnoviť“ aj doma.
 • Kompostovateľné – na konci svojho produktívneho života sa Včelobal® môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

V domácnosti Včelobal nahradí materiál, do ktorého by ste balili desiaty, udržuje zeleninu a ovocie dlhšie čerstvé, teplom rúk ho vytvaruje ako potrebujete – drží tvar, je bez BPA a iných chemických látok.

Včelobal dýcha, preto ním môžete prikryť fermentujúce potraviny ako jogurt, kefír či chlebové cesto, keď kysne. Naše obrúsky sú priľnavé, preto ich nepotrebujete vlhčiť. Ak sa po zabalení potraviny otvára, dajte ho na pár minút do chladničky, a on opäť stvrdne v novom tvare.

Ako sa správne starať o Včelobaly?!

Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, stačí ho vyvetrať. Špina tiež nie je problém, jemné opláchnutie vo vlažnej vode bez drapľavej hubky pomôže udržať obaly čisté. V studenej vode vosk vytvorí pevný povrch, ktorý sa ľahko umýva. Po umytí obrúsok nekrčte, ale vytrite utierkou alebo voľne vysušte ako iný riad. Pri správnej starostlivosti Vám Včelobal vydrží viac ako rok, navyše sa dá „prevoskovať / obnoviť“ v každej domácnost.

Ako “obnoviť” Včelobal L?

Užívaním môže vosk v ohyboch opadať a látka strácať svoju nepriepustnosť voči tekutinám. To ale vôbec nevadí, Včelobal sa dá jednoducho servisovať aj v domácich podmienkach. Medzi dva papiere na pečenie vložte Včelobal a pár krát prežehlite teplou (nie horúcou) žehličkou. Ak máte doma 100-percentný včelí vosk, môžete jemne nastrúhať zopár gramov na poškodené miesta a zažehliť.

Naše Včelobaly sú ručne vyrobené na Slovensku.  Skutočná veľkosť sa môže líšiť o + – 10mm. 

Včelobal TRIO ti zabalíme bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rozmer:

25×27 cm

Vzor:

Zimné

Vyrobené:

ručne na Slovensku