Preskočiť na obsah

Ecopal – ekologický podpaľovač

Ecopal - ekologický podpaľovač Ecopal - je skutočne ekologický podpaľovač. Na jednoduché a bezpečné zapálenie ohňa. Vhodný do krbov, pecí,… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Ručná výroba

3,90 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do utorka 25.6.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Ut. 25.6.

DPD Pickup/Pickup Station Št. 27.6.

Kuriér GLS Št. 27.6.

Packeta Pi. 28.6.

Packeta na adresu Pi. 28.6.

Popis

Ecopal – ekologický podpaľovač

Ecopal – je skutočne ekologický podpaľovač. Na jednoduché a bezpečné zapálenie ohňa. Vhodný do krbov, pecí, táborákov a grilov.

Ecopal je zložený z bavlny, včelieho vosku, živice a jojobového oleja. Vzniká pri výrobe Včelobalov ako vedľajší produkt, vďaka čomu vieme spotrebovať 100% vstupných surovín a netvoríme tak odpad, z čoho máme nesmiernu radosť. Veríme, že aj vy ;). Balenie obsahuje 15 kusov podpaľovačov, 15 kusov zápaliek, horí skvele a najmä prírodne.

Ecopal je ručne výrabaný na Slovensku za pomoci telesne znevýhodnených osôb zo zariadenia komunitnej rehabilitácie Gaudeamus v Bratislave. Týmto produktom sme docielili to, čo sme si začiatkom roka predsavzali – stať sabezodpadovými a pomáhať znevýhodneným osobám, ktoré to majú v živote komplikovanejšie. Kúpov Ecopalu im pomáhate aj vy, za čo Vám patrí veľká vďaka.

Prečo Včelobal® Ecopal ?

  • Zdraviu neškodné
  • 100% prírodné – podpaľovač neuvoľňuje žiadne škodlivé chemikálie
  • Kompostovateľné – na konci svojho produktívneho života sa Včelobal® môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

Balíček ti zabalíme s ohľadom na prírodu

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo z FSC certifikovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme kartónovou strižou, recyklovaným papierom alebo plastovou fóliou od našich dodávateľov. Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova-použijeme aby tvoj balíček prišiel nepoškodený.


Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Množstvo:

15x podpaľovač + 15x zápalky

Vyrobené:

ručne na Slovensku

Shop roku Mobake