Ecopal – ekologický podpaľovač

Skutočne ekologický podpaľovač. Na jednoduché a bezpečné zapálenie ohňa. Vhodný do krbov, pecí, táborákov a grilov. Ecopal je zložený z… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

3,84 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do stredy 6.7.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 7.7.

Kuriér GLS Pi. 8.7.

Packeta Po. 11.7.

Slovenská pošta Po. 11.7.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Skutočne ekologický podpaľovač. Na jednoduché a bezpečné zapálenie ohňa. Vhodný do krbov, pecí, táborákov a grilov.

Ecopal je zložený z bavlny, včelieho vosku, živice a jojobového oleja. Vzniká pri výrobe Včelobalov ako vedľajší produkt, vďaka čomu vieme spotrebovať 100% vstupných surovín a netvoríme tak odpad, z čoho máme nesmiernu radosť. Veríme, že aj vy ;). Balenie obsahuje 15 kusov podpaľovačov, 15 kusov zápaliek, horí skvele a najmä prírodne.

Ecopal je ručne výrabaný na Slovensku za pomoci telesne znevýhodnených osôb zo zariadenia komunitnej rehabilitácie Gaudeamus v Bratislave. Týmto produktom sme docielili to, čo sme si začiatkom roka predsavzali – stať sabezodpadovými a pomáhať znevýhodneným osobám, ktoré to majú v živote komplikovanejšie. Kúpov Ecopalu im pomáhate aj vy, za čo Vám patrí veľká vďaka.

Prečo Včelobal® Ecopal ?

  • 100% prírodné – podpaľovač neuvoľňuje žiadne škodlivé chemikálie
  • Zdraviu neškodné
  • Kompostovateľné – na konci svojho produktívneho života sa Včelobal® môže využiť ako súčasť vášho kompostu.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Množstvo

15x podpaľovač + 15x zápalky

Vyrobené

ručne na Slovensku