Termoska Mobake 0,48l

Termoska Mobake 0,48l -  je termoska s prírodným bambusovým telom a minimalistickým gravírovaním. Dvojsrstvová stena z nereze uchová tvoj nápoj… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné

20,00 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 5.12.

Packeta na adresu Po. 5.12.

Osobný odber Po. 5.12.

Packeta Ut. 6.12.

Slovenská pošta Ut. 6.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Termoska Mobake 0,48l –  je termoska s prírodným bambusovým telom a minimalistickým gravírovaním. Dvojsrstvová stena z nereze uchová tvoj nápoj ešte dlho teplý. Vďaka svojím rozmerom sa vojde do kabelky či do batohu a bude tvojim ideálnym partnerom v škole či v práci. Šikovný infuser (sitko) ti pomôže s rýchlou prípravou čaju.

✅ dvojvrstvová stena z nerezovej ocele
 minimalistický dizajn
✅ 
nepretekavý uzáver
 šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
✅ bez lepidiel
✅ infuser na čaj vo vnútri

Zdravie

Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže nerez nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Sme Mobake!

Značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Objem

0,48l

Vyrobené

v Číne.

Materiál

Bambus, Nerezová oceľ

Výška

23 cm

Priemer

6,8 cm

Typ zariadenia káva/čaj

Termoska