Nerezová Termo fľaša 1 L

Nerezová termo fľaša 1000 ml -  je odolná outdoorová fľaša s dvojitou stenou, ktorá udrží tvoj nápoj dlho teplý. Stena… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné
EXP

22,80 

Posledné 4ks na sklade

Odošleme do štvrtka 30.9..

Kedy ti príde zásielka?

Osobný odber Pi. 1.10.

Slovenská pošta Po. 4.10.

Zásielkovňa Po. 4.10.

Kuriér GLS Po. 4.10.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

Nerezová termo fľaša 1000 ml –  je odolná outdoorová fľaša s dvojitou stenou, ktorá udrží tvoj nápoj dlho teplý. Stena z kvalitnej oceľe vydrží aj drsnejšie podmienky a pri pádoch sa nerozbije. Ideálne na turistiku do hôr. S touto nerezovou fľašou ušetríš miesto v batohu, praktický držiak ti umožní pripnúť fľašu o batoh.

✅ dvojvrstvová stena
 elegantný dizajn
✅ 
nepretekavý uzáver
 šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
✅ kvalitná nerezová oceľ (nehrdzavie)
✅ bez lepidiel

Zdravie

Nerezová termo fľaša a jej používanie chráni našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže nerez nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Ďalšie informácie

Objem

1000 ml

Vyrobené

v Číne

Materiál

Nerez

Váha

488 g