Nerezová Termo fľaša 1 L

Nerezová termo fľaša 1000 ml -  je odolná outdoorová fľaša s dvojitou stenou, ktorá udrží tvoj nápoj dlho teplý. Stena… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné

22,80 

Vypredané

Naskladníme do nedele 7.8.

Popis

Nerezová termo fľaša 1000 ml –  je odolná outdoorová fľaša s dvojitou stenou, ktorá udrží tvoj nápoj dlho teplý. Stena z kvalitnej oceľe vydrží aj drsnejšie podmienky a pri pádoch sa nerozbije. Ideálne na turistiku do hôr. S touto nerezovou fľašou ušetríš miesto v batohu, praktický držiak ti umožní pripnúť fľašu o batoh.

✅ dvojvrstvová stena
 elegantný dizajn
✅ 
nepretekavý uzáver
 šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
✅ kvalitná nerezová oceľ (nehrdzavie)
✅ bez lepidiel

Zdravie

Nerezová termo fľaša a jej používanie chráni našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže nerez nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Ďalšie informácie

Objem

1000 ml

Vyrobené

v Číne

Materiál

Nerez

Váha

488 g