Preskočiť na obsah

Eco taška s korkom Forest Calling

Eco plátená taška s korkom a nápisom Forest is Calling Plátená ekologická taška s korkom ako pomocník pri nákupoch? Myslím,… Ukáž celý popis ↓

6,20 

Skladom

Odošleme do stredy 24.7..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber St. 24.7.

DPD Pickup/Pickup Station Pi. 26.7.

Kuriér GLS Pi. 26.7.

Packeta Po. 29.7.

Packeta na adresu Po. 29.7.

Popis

Eco plátená taška s korkom a nápisom Forest is Calling

Plátená ekologická taška s korkom ako pomocník pri nákupoch? Myslím, že mi dáte za pravdu. Ekologická korková taška s námetom prírody bude tvojím verným spoločníkom pri každom nákupe či presune tvojich vecí.

Eco korková plátená taška sa skvelo vyníma len tak, zavesená na pleci alebo “po uši” naplnená dobrými potravinami. Vďaka pevnému uchu vydrží aj objemnejšie nákupy. Taška s korkom zaujme svojím vzhľadom a inšpiratívnym odkazom.

Edícia plátených ekologických tašiek s korkom je príjemné spojenie moderného a tradičného štýlu, ktorý ti vydrží dlhé roky.

Rozmer: 35 x 38 cm

Náš Tip: Zladený pre každý prípad – so smaltovaným termo hrnčekom   Forest is calling 0,3l 

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

35×0,1×38 cm

Materiál:

100% bavlna, korok

Farba:

Natural

Typ:

s krátkym uchom

Shop roku Mobake