BioBag Kompostovateľné vrece na odpad EXTRA pevné 125l

BioBag Kompostovateľné vrece na odpad EXTRA pevné Certifikované ako 100% kompostovateľné a biologicky  rozložiteľné. Udržateľné, inovatívne a eko-friendly. Je vyrobené… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Vegan friendly

11,68 

Skladom

Odošleme do pondelka 5.12..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Ut. 6.12.

Kuriér GLS St. 7.12.

Packeta na adresu St. 7.12.

Packeta Št. 8.12.

Slovenská pošta Št. 8.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

BioBag Kompostovateľné vrece na odpad EXTRA pevné

Certifikované ako 100% kompostovateľné a biologicky  rozložiteľné. Udržateľné, inovatívne a eko-friendly. Je vyrobené na báze škrobu.

  • „Bio“ alternatíva ku plastovému vrecu na odpad !
  • Po opätovnom použití je možné vrece skompostovať.

Použitím týchto priedušných 100% kompostovateľných a biologicky odbúrateľných vriec na odpad môžete zbierať a následne skompostovať aj biologický odpad a pomôcť tak prírodnému cyklu tým, že navrátite potrebné živiny späť do pôdy.

Vďaka priedušnosti vriec ostáva odpad suchý, bez nepríjemného zápachu, bez baktérií a plesní.

Rozmer: 75x115cm

Držte mimo detí! Nebezpečenstvo prehltnutia a udusenia!

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rozmer:

75x115cm

Vyrobené:

v EÚ

Počet:

10 ks v balení

Objem:

125 l