BioBag Kompostovateľné kakacie vrecká pre psíkov 50ks

Kompostovateľné kakacie vrecká pre psíkov Kompostovateľné vrecká sú certifikované ako 100% kompostovateľné a biologicky rozložiteľné. Udržateľné, inovatívne a eko-friendly. Vyrábajú… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
Bez obalu Novinka

3,29 

Posledné 2ks na sklade

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 1.11.

Zásielkovňa Po. 1.11.

Kuriér GLS Po. 1.11.

Osobný odber Po. 1.11.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Kompostovateľné kakacie vrecká pre psíkov

Kompostovateľné vrecká sú certifikované ako 100% kompostovateľné a biologicky rozložiteľné. Udržateľné, inovatívne a eko-friendly. Vyrábajú sa z kompostovateľnej živice s názvom Mater-Bi. BioBag vrecká sú logickým riešením a správnym výberom pre uvedomelých a zodpovedných majiteľov psích miláčikov a voči životnému prostrediu.

Je nesprávne ak psie exkrementy, ktoré sú plne biologicky rozložiteľné, naberieme do plastového vrecka, ktoré sa bude rozkladať po dobu nasledujúcich 100 rokov. Vreco po naplnení uzavrite pretiahnutím cez jednu z dierok, zatiahnite a vyhoďte.

Prečo kompostovateľné Kakacie vrecká pre psíkov?

  • bio alternatíva ku plastovému vrecku na exkrementy
  • po opätovnom použití je možné vrece skompostovať
  • neobsahujú BPA
  • nevytvárajú mikroplasty
  • šetrné ku prírode

Rozmer: 1 blok = 50 vreciek / 200x320mm.

Skladovanie: skladujte na tmavom, suchom a chladnom mieste.

Držte mimo detí! Pretože hrozí nebezpečenstvo prehltnutia a udusenia!

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rozmer:

200x320mm

Počet:

50ks v balení

Vyrobené:

v EÚ