Preskočiť na obsah

Kniha Sensei zo Šambaly 3. diel

Sensei zo Šambaly 3. diel Sensei zo Šambaly 3. je výnimočná kniha, ktorá sa trochu líši od predchádzajúcich štýlov, ale zároveň… Ukáž celý popis ↓

5,30 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 23.4.

Kuriér GLS Ut. 23.4.

Packeta St. 24.4.

Packeta na adresu St. 24.4.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Sensei zo Šambaly 3. diel

Sensei zo Šambaly 3. je výnimočná kniha, ktorá sa trochu líši od predchádzajúcich štýlov, ale zároveň je pokračovaním 1. a 2. dielu Senseia zo Šambaly.

Práve touto svojou nevšednosťou je pre mnohých čitateľov ešte atraktívnejšou! Počas prázdninového pobytu v stanovom tábore sa objaví veľmi tajomný a bohatý návštevník Ahriman. Jeho filozofia a životné postoje sú úplne odlišné od Senseiovho myslenia.

Obraz Ahrimana je stelesnením prianí, túžob a hodnôt, ktoré prevládajú v súčasnej spoločnosti. Zo začiatku, keď budete čítať knihu, asi neporozumiete tomu, prečo sa odhaľujú natoľko utajené podrobnosti “odvrátenej” strany života, ktoré pozná iba veľmi bohatá časť ľudstva. Keď ale knihu dočítate, uvedomíte si, aký hlboký obsah vložila autorka do tohto diela.

Prvý diel

Autor: Anastasia Novych
Rok vydania: 2023
Formát: 216 strán, 128 × 198, mäkká väzba

Knihu ti zabalíme s ohľadom na prírodu

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo z FSC certifikovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme kartónovou strižou, recyklovaným papierom alebo plastovou fóliou od našich dodávateľov. Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova-použijeme aby tvoj balíček prišiel nepoškodený.


Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rok vydania:

2023

Formát:

216 strán, 128 × 198, mäkká väzba

Autor:

Anastasia Novych

ISBN:

978-80-974393-2-3

Shop roku Mobake